lekarz Dariusz Sokołowski

Pełen szacunek dla tego lekarza i jego umiejętności. Jeśli ktoś ma problemy z zylakami odbytu, krwawieniem, czy bólem, to koniecznie niech zasięgnie porady u Doktora Sokołowskiego. Mnie pomógł za co jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze mogę polecić Go innym pacjentom.

Doktor sympatyczny i uczciwy. Bardzo fajne ma podejście do pacjenta, swietnie wszystko tłumaczy, wiec nie ma niespodzianek. Cieszę sie, ze do niego trafiłam.

Nareszcie trafiłam do specjalisty, który potrafił mi wyleczyć hemoroidy. Profesjonalnie i szybko. Świetna metoda evrf. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Wyleczył mi szczelinę oraz zlikwidował hemoroidy. Ma bardzo nowoczesny sprzęt. Polecam.

Lekarz bardzo dobry. Wyleczył już 3 moich kolegów z pracy, wiec jest sprawdzony. Polecam metodę tzw. Evrf. Jestem po drugim zabiegu i już czuje różnice. Co do kosztów, obiektywnie uważam ze nie są wygórowane biorąc pod uwagę to, ze uniknąłem operacji(czyli miesiąca w szpitalu, potwornego bólu i dyskomfortu) i mogę normalnie pracować.

Profesjonalne podejscie do pacjenta. Krotkie terminy. Metoda skuteczna i bezbolesna. Polecam tego specjaliste.

Świetny specjalista. Właśnie zakończyliśmy leczenie hemoroidow z czego jestem bardzo zadowolony. Zabiegi krótkie i skuteczne. Koszt do zaakceptowania. Polecam, bo jakość życia jest teraz o 100% lepsza.

Polecam dr Sokolowskiego kazdemu, kto ma problem z zylakami odbytu. Swietny specjalista, stosunkowo niedrogi, a przede wszystkim skuteczny.

Witam, moge tylko potwierdzic pozytywne opinie na temat tego doktora. Sam po ich przeczytaniu udalem sie do niego na wizyte i jestem bardzo zadowolony z rezultatow. Polecam zabiegi na hemoroidy, tzw. Evrf, ktore daja niesamowite efekty ( przynajmniej u mnie).

Do doktora chodze regularnie wraz z mezem od 2 lat na laserowe usuwanie brodawczakow. Zawsze jestem zadowolona z wizyty. Doktor jest przesympatyczny, dokladny i delikatny.