lekarz Dariusz Sokołowski

Polecam tego lekarza! Jestem pacjentka dr Sokolowskiego od prawie 3 miesiecy. Problem z hemoroidami pojawil sie u mnie po ciazy i bardzo mi uprzykrzal zycie. Teraz jestem po 2 zabiegu i jest o niebo lepiej! Doktor jest delikatny, sympatyczny i skuteczny. Naprawde warto!

Do dr Sokołowskiego trafiłem z polecenia i rzeczywiście jest to specjalista najwyższej klasy. Zaproponowal mi leczenie róznymi metodami. Wybralem fale radiowe- zabieg nazywa sie evrf, trwa bardzo krotko, nic nie boli, a efekty wprost rewelacyjne! Naprawde warto troche zainwestowac i zyc normalnie! Polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem.Wyleczył mi hemoroidy(IIIstopień)metodą bezoperacyjną Hemoron. Mineło już dwa lata od zakończenia kuracji i nie odczuwam żadnych dolegliwości, które dokuczały mi przez kilkadziesiąt lat. Szkoda,że nie spotkałem takiego lekarza wcześniej.Polecam Go wszyskim wystraszonym, do których należałem wcześniej. Super Doktor!

Witam. Rzeczywiście bardzo kompetentny i przy tym sympatyczny lekarz. Wypalał mi brodawczaki laserem- super sprawa, świetny sprzęt. Kiedys jeździłem na takie zabiegi za granice, więc cieszę się, że wreszcie jest w Łodzi. Teraz razem z doktorem walczymy z żylakami odbytu. Jestem po pierwszym zabiegu (ledwo co bolało). Polecam wszystkim!

Wspaniały lekarz! Jestem jego pacjentką od jakiegoś czasu. Poleciła mi go przyjaciółka, która tak jak ja miała problem z hemoroidami. Jest rzeczowy i przy tym bardzo delikatny, dlatego podczas zabiegu czułam sie wyjątkowo komfortowo. Cena wizyty nie wydaje mi sie wygórowana w stosunku do czasu, jaki mi poświęcił, bo dokładnie wytłumaczył mi co trzeba będzie zrobic, wiec nie bylo niemilych niespodzianek. No i dobrze, ze pacjent umawiany jest na konkretną godzinę- nie ma przez to męczących kolejek. Naprawde złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam!!!

Wspaniały fachowiec, wycięcia laserem szybko i bezboleśnie, uprzedza o wszystkim co będzie robił i tłumaczy. Po wygojeniu się ranek blizny praktycznie niewidoczne. Polecam!

drogi nastawiony na zysk ale posiada wiedzę i stawia trafne diagnozy.

drogi nastawiony na zysk ale posiada wiedzę i stawia trafne diagnozy.

Jest lekarzem na pewno bardzo profesjonalnym, dzięki temu pacjent nie czuje się zażenowany czy zawstydzony badaniem proktologicznym. Ale niestety jest naciągaczem, pomógł mi bardzo, ale uważam, że te niektóre 2 min wizyty kontrolne za 100zł były zbędne. Tak samo wizyty kontrolne miedzy zabiegami hemoron są niepotrzebne.

Tak samo wizyty kontrolne miedzy zabiegami hemoron są niepotrzebne.

Konował nie rozumie o co chodzi i nawija makaron na uszy!!!!!! Nie polecam proszę omijać wielkim kołem

Konował nie rozumie o co chodzi i nawija makaron na uszy!!!!!!
Nie polecam proszę omijać wielkim kołem

wspaniały lekarz jestem zadowolona z porady

wspaniały lekarz jestem zadowolona z porady