lekarz Dariusz Sołdacki

Internista

Dzisiaj Pan Doktor odwiedził mojego ciężko chorego męża. Przez ostatnie 2 lata choroby mój mąż przewinął przez wiele renomowanych klinik spotykając się najczęściej z arogancją maskującą mierne lub bardzo zawężone kompetencje. Dr Sołdacki jest chlubnym wyjątkiem w tym gronie. Niezwykle starannie wykształcony, z rozległymi medycznymi horyzontami i wyjątkową umiejętnością prowadzenia wywiadu, która obejmuje również słuchanie odpowiedzi pacjenta - wielka rzadkość. Polecam! Będziecie Państwo w dobrych, kompetentnych rękach!

Dzisiaj Pan doktor był u mnie na wizycie domowej w ramach Medicover. Lubię lekarzy, którzy tłumaczą pacjentom w czym problem i jak się z nim uporać. Pan doktor zrobił to dokładnie tak, jak chciałem. Nie jestem lekarzem ale intuicyjnie wyczułem, ze wie co mówi i zna się na rzeczy. Poświecił mi sporo czasu, nie pamietam wizyty lekarskiej która trwała tyle, co ta. Polecam człowieka.