lekarz Dariusz Sołowiej

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinie. U mojej mojej mamy po długim pobycie w szpitalu i długim czasie brania antybiotyków ujawniła się bakteria clostridium difficile. Każdy lekarz tym bardziej tej specjalizacji wie, że właśnie można się nią zarazić lub może się ona ujawnić po antybiotykoterapii. U mojej mamy po dwóch dniach od wyjścia ze szpitala i charakterystycznych objawów - śluz, biegunka, wzdęcia, lekarzowi Sołowiejowi na prywatnej wizycie nie przyszło do głowy skierować na badanie które wykryłoby bakterię tylko przepisał drogi (cena 150 zł) antybiotyk na jelita. Mama czekała jeszcze 3 dni zażywając lek. Doszło do silnej infekcji i leczenia szpitalnego na oddziale zakaźnym. Totalny brak kompetencji!!!

Bardzo kompetentny, wyrozumiały i godny polecenia specjalista!

Bardzo kompetentny, wyrozumiały i godny polecenia specjalista!

Sumienny i doskonale przygotowany. Uprzejmy i wyrozumialy. Duza doza cierpliwosci dla pacjenta (nawet tak marudnego jak ja :)).

Sumienny i doskonale przygotowany. Uprzejmy i wyrozumialy.
Duza doza cierpliwosci dla pacjenta (nawet tak marudnego jak ja :)).

Jest skoncentrowany na chorym, pobiera obszerny wywiad, skutecznie poszukuje przyczyn choroby. Faktycznie chce pomóc. Dzięki niemu mam zmienione leczenie i jest poprawa.

Na podstawie objawów i wywiadu postawił przypuszczalną diagnozę, którą potwierdziła kolonoskopia.