lekarz Dariusz Sołowiej

Gastroenterolog, Gastrolog

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej w dniu dzisiejszym przez Pana doktora kolonoskopii. Badanie przeprowadzone w szpitalu MSWiA w Kielcach na NFZ, można powiedzieć prawie bezboleśnie. Lekarz godny polecenia. Grażyna Z. Dziękuję serdecznie:)

Zero kompetencji, nie potrafi leczyć dodatkowo jest bardzo nieprzyjemny. Nie polecam takiego lekarza

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny, godny polecenia. Podczas badania bardzo delikatny oraz na bieżąco opowiadający o tym, co robi. Jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalnym podejściem.

Jest bardzo miły i uprzejmy,przy wykonywaniu zabiegu bardzo delikatny.Fakt ze bylam u Pana doktora w zeszlym roku ale ale do tej pory jestem zadowolona. monika z Radomia

monika z Radomia