Dariusz Sowa

Ostatniego stycznia 2024 moja mama miała przeprowadzoną operację stawu biodrowego na oddziale chirurgii urazowej w Powiatowym Szpitalu w Stalowej Woli. Operację przeprowadził doktor Dariusz Sowa. W imieniu mojej mamy Barbary pragnę przekazać podziękowania za bardzo dobrze i bezboleśnie przeprowadzoną operację. Podziękowania kieruję do lekarza prowadzącego, całego zespołu biorącego udział w operacji oraz wszystkich pielęgniarek za opiekę podczas całego pobytu w szpitalu.

Bardzo dobry lekarz! Polecam wszystkim. Kierował i operował mojego męża. Wspaniały oddział, uprzejme, uczynne i grzeczne Panie Pielęgniarki, wykonują swoją ciężką pracę z przysłowiowym uśmiechem na ustach. Dziękujemy z całego serca!❤️

Bardzo sympatyczny i uczciwy lekarz. Jedyny ortopeda w Stalowej z którego usług można korzystać .Na prawdę bardzo polecam !

Wspaniały lekarz, kompetentny, potrafi zażywać, świetnie tłumaczy sposób leczenia. Jestem po operacji wszczepienia endoprotezy biodra. Szybko uzyskałam sprawność. Polecam wszystkim, którzy cierpią i nie radzą sobie z bólem.

Bardzo dobry, kompetentny i pełen poświęcenia. Na moją prośbę przyszedł w czasie urlopu i dokonał operacji.

................................................................................................................

Godny polecenia, sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, jedyny ortopeda w Stalowej z którego usług można korzystać

Jeszcze nie wiem, jak się dowiem to napiszę. Na razie jest OK. Czas pokaże. Jeśli ktoś zna już tego lekarza to niech też napisze o nim opinię.