lek. dent. Dariusz Sprus

Świetny SPECJALISTA!!! * Rzetelny, sumienny, solidny i konkretny pan doktor! * Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty. * Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia. * Szybkie i punktualne terminy. * Miły, sympatyczny i uśmiechnięty personel. Za dotychczasową wykonaną pracę bardzo doktorowi DZIĘKUJĘ.

Świetny SPECJALISTA!!!
* Rzetelny, sumienny, solidny i konkretny pan doktor!
* Zwraca uwagę na najmniejszy szczegół podczas wizyty.
* Już na pierwszej wizycie szczegółowo został przedstawiony mi plan leczenia.
* Szybkie i punktualne terminy.
* Miły, sympatyczny i uśmiechnięty personel.

Za dotychczasową wykonaną pracę bardzo doktorowi DZIĘKUJĘ.

Dr Dariusz Sprus to wspaniały lekarz i człowiek – profesjonalista w swojej dziedzinie, uczciwy, uprzejmy i życzliwy. Wizyty zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze, pacjent nie odczuwa stresu. Na pytania o metodę leczenia zawsze uzyskuję wyczerpujące wyjaśnienia. Szczerze polecam!

Niedawno korzystałam z usług dr Dariusza Sprusa i jestem bardzo zadowolona.To dobry fachowiec, kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Gabinet dobrze wyposażony, przyjazna atmosfera.Gorąco polecam.

Kilka razy korzystalam z usług dr Dariusza Sprusa. To wyjątkowo kompetentny fachowiec. Bardzo cierpliwie i spokojnie wykonuje zabieg.To niezwykle istotne podczas gdy pacjent nie lubi i obawia sie zabiegów stomatologicznych.Dr Darek bardzo obrazowo tłumaczy wszystkie wykonywane podczas zabiegu czynności .Odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadawane pytania.Zawsze poswieca mi tyle czasu ile potrzeba aby prawidlowo wykonac kazdy zabieg ktory mu zlecam.Zabiegi przez niego wykonywane przynoszą doskonale i trwałe efekty. To wspaniały lekarz i fachowiec jakich dzis mało. Gorąco polecam dr Dariusza. Ocena 5

Kilka razy korzystalam z usług dr Dariusza Sprusa.
To wspaniały lekarz i fachowiec jakich dzis mało.
Gorąco polecam dr Dariusza.
Ocena 5

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i dokładny. Z chęcią udziela odpowiedzi na zadane mu pytania.Polecam.

Moja wizyta nie przebiegła pomyslnie. Ząb zepsuty i bolący oczyszczony bez znieczulenia za które chciało sie zapłacić. Na ząb została nałożona plomba. Z gabinetu wyszlem z buzia pełną wacikow i resztek plomby. Na słowoteraidzenia słowa nie usłyszałem. Po 5 dniach musiałem isc do innego dentysty z wielkim bólem który uznal ze ząb jest do usunięcia. Pare lat temu ten dentysta był bardzo dobry teraz daje wiele do życzenia.

Bardzo dobry specjalista, wizyty na um.godzinę, leczenie fachowe i bezbolesne,miła atmosfera,bardzo polecam

Jestem wieloletnim klientem dr.Sprusa lecze sie sam i cala moja rodzina.Jestesmy wszyscy zadowoleni z leczenia. Kazdorazowo jak jest okazja to polecam te gabinet. Dwa tygodnie temu moja zona zadzwonila ze bardzo boli ja zab ktory nadawal sie do usuniecia.Zadzwonilem do doktora mimo ze juz bylo po godzinach.Jestem mieszkancem Tarnowskich Gor dojazd zajal mi prawie godzine.Pan doktor czekal na mnie usunal zab bez bolu i zona mogla spokojnie przespac cala noc.Dziekuje jeszcze raz za wyrozumialosc i poswiecenie swojego prywatnego czasu.

Bardzo dobry specjalista polecam. Gabinet nowoczesny, sterylny , miła obsługa. Wyrwanie zęba bezbolesne i szybkie, plombowanie szybkie i bardzo dokładne. Inny stomatolog ocenił moje plomby na fachową robotę.

Chodzę do doktora Dariusza od wielu lat, także z moim dzieckiem i jesteśmy zadowoleni z obsługi. Nie tylko doktor ale cała obsługa to ludzie grzeczni, mili i kompetentni.Dzięki temu gabinetowi moje 4 letnie dziecko chodzi do dentysty z uśmiechniętą buzią. Opinia o agresji wobec dziecka to żart nie na miejscu!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ruda Śląska"?

ulica Wolności 99
41-700 Ruda Śląska