3,7

również nie polecam, niestety miałam okazję przekonać się jaki to nieuprzejmy i niedelikatny człowiek ... porównując do lekarza , który teraz zajmuje się moją ciążą , to pan Środa wypada bardzo kiepsko. cieszę się , że nie muszę mieć styczności z tym lekarzem . zbędne komentarze i wręcz podnoszenie głosu powinien pan sobie praktykować w domu ... nigdy nie zapomnę tego chamskiego zachowania .

Bardzo dobry lekarz, indywidualne podejście, spokojnie wyjaśnił skąd biorą się moje dolegliwości i jak im zapobiegać. Są jeszcze we Włoszczowie dobrzy specjaliści

Najlepszy lekarz jakiego znam,wizyty u niego są przyjemne i niestresujące.Pozdrawiam mojego pana doktora.

Uśmiechać się, gdy jest dobrze potrafi każdy. Ja doktora Środę szanuję za wsparcie i troskę, jakie otrzymałam od niego, gdy okazało się, że moja ciąża nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. Dziękuję panie doktorze.

godny polecenia! każda kobieta oczekuje od swojego ginekologa szczególnego podejścia i takie podejście w 100% spełnia Dariusz Środa. najlepszy lekarz! bez zastanowienia

godny polecenia!

najlepszy lekarz! bez zastanowienia

D. Środa jest bardzo uprzejmy. Poświęca pacjentkom dużo czasu i uwagi. Polecam go młodym dziewczynom bojących się pierwszej wizyty u ginekologa.

Wspaniały lekarz.Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Nigdy takiego lekarza nie spotkałam. Kieruje mnie na wszystkie niezbędne badania. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam każdej Pani.

Nie polecam!!! Pan doktor bardzo nieuprzejmy, niedelikatny, bardzo źle wspominam wizyte u niego!!! Zbędne komentarze moglby zachować dla siebie!

Nie polecam!!! Jest nieuprzejmy, badania są bolesne, poświęca mało czasu pacjentce, widać ze nie zależy mu wcale na zdrowiu pacjenta.