Potwierdzam.. moim zdaniem doktorowi zależy bardziej na pieniądzach niż pacjentkach. Cieszę się że zrezygnowałam z chodzenia na wizyty u pana, teraz przy najmniej wiem ile mierzy i waży dziecko bo pan do tej pory nie zdążył tego określić pozdrawiam.

Nie polecam , zero podejścia jakich kolwiek tłumaczeń ze strony lekarza, wizyty za krótkie, zbyt za krótkie za 200zl które pan otrzymuje.. Czasem 250 z cytologia wypadało by cokolwiek wyjaśnić.

również nie polecam, niestety miałam okazję przekonać się jaki to nieuprzejmy i niedelikatny człowiek ... porównując do lekarza , który teraz zajmuje się moją ciążą , to pan Środa wypada bardzo kiepsko. cieszę się , że nie muszę mieć styczności z tym lekarzem . zbędne komentarze i wręcz podnoszenie głosu powinien pan sobie praktykować w domu ... nigdy nie zapomnę tego chamskiego zachowania .

Nie polecam!!! Pan doktor bardzo nieuprzejmy, niedelikatny, bardzo źle wspominam wizyte u niego!!! Zbędne komentarze moglby zachować dla siebie!

Najlepszy lekarz jakiego znam,wizyty u niego są przyjemne i niestresujące.Pozdrawiam mojego pana doktora.

Uśmiechać się, gdy jest dobrze potrafi każdy. Ja doktora Środę szanuję za wsparcie i troskę, jakie otrzymałam od niego, gdy okazało się, że moja ciąża nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. Dziękuję panie doktorze.

D. Środa jest bardzo uprzejmy. Poświęca pacjentkom dużo czasu i uwagi. Polecam go młodym dziewczynom bojących się pierwszej wizyty u ginekologa.

godny polecenia! każda kobieta oczekuje od swojego ginekologa szczególnego podejścia i takie podejście w 100% spełnia Dariusz Środa. najlepszy lekarz! bez zastanowienia

godny polecenia!

najlepszy lekarz! bez zastanowienia

Wspaniały lekarz.Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie. Nigdy takiego lekarza nie spotkałam. Kieruje mnie na wszystkie niezbędne badania. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam każdej Pani.

Nie polecam!!! Jest nieuprzejmy, badania są bolesne, poświęca mało czasu pacjentce, widać ze nie zależy mu wcale na zdrowiu pacjenta.