dr n. med. Dariusz Starnicki

Z lekarzem (Dariusz Starnicki jest LEKARZEM MEDYCYNY a nie doktorem nauk medycznych!) tym miałam niedawno kontakt na Izbie Przyjęć w szpitalu Bonifratrów, dokąd zabrało Pogotowie moją Mamę. Lekarz był nieprzyjemny w stosunku do pacjentki i wręcz chamski do lekarza Pogotowia (z długoletnim stażem zawodowym), który Ją przywiózł. Być może jest miły i sympatyczny w prywatnym gabinecie ale na IP nie dało się tego odczuć

Super lekarz - grzeczny, kompetentny czuje się, że interesuje się pacjentem.Gorąco polecam

zrobił operację mojej mamie bardzo dobrze , godny polecenia

zrobił operację mojej mamie bardzo dobrze , godny polecenia

Bardzo miły i ciepły człowiek.Kompetentny lekarz,budzi ogromne zaufanie.Podczas pobytu w szpitalu zajął się mną bardzo dobrze,opiekuńczy po prostu super facet.Polecam !!!

lekarz z prawdziwym powołaniem. Ma dużą wiedzę i podejście do pacjenta. nie daje odczuć, że pacjent jest dla niego balastem. właściwy człowiek na właściwym miejscu

alez super facet. młody ale kompetentny. polecam . wszystko mi wyjaśnił (pierwszy chirurg który nie mówił "bedzie dobrze" ale i szczerze powiedział co mi grozi jak cos pójdzie nie tak) naprawdę wporzo