dr n. med. Dariusz Stępnik

1,9
1,6
1,9
1,6

lekarz wypisuje leki konkretnej firmy z zaleceniem - nie zamieniać, duitam- ponad 100 zł, zamiast przepisać refundowane leki z tym samym składem 3x tańsze!!! i co najważniejsze, to nie są oryginały, tylko przepisuje zamienniki ulubionej marki

NIE POLECAM i radzę omijać, zresztą nie tylko ja, a szereg innych lekarzy, którzy zmuszeni są robić "poprawki" po "lekarzu". W 2022 roku operacja guza pęcherza przez lekarza w BCM, wg niego wszystko w porządku, nieustanne krwawienia z pęcherza, kontrola u lekarza - trzeba przeczekać. Po pół roku parametry krwi na granicy wykończenia, 6 tranfuzji krwi, w TK okazało się, że guz pęcherza jak był tak jest, co więcej po histopatologii- nowotwór złośliwy!! Mam nadzieję, że wykryty w porę. Drugi przypadek z tego samego podwórka - operacja pęcherza i przypadkowo przecięty zwieracz! Pacjent chodzi z pampersem. Wystosowano już stosowne środki prawne przeciwko lekarzowi, by nikomu więcej krzywdy nie zrobił.

Brak rzetelnego podejścia do pacjenta. Nie odpowiada na pytania, jego jedyna odpowiedź "to jest choroba, trudno". Nie traktuje pacjenta poważnie. Lekarz arogancki, wywyższający się. Nie polecam tego lekarza, strata czasu i nerwów...

Ja się pytam kto temu lekarzowi dał prawa do wykonywania zawodu? Kompetencje zerowe, zero profesjonalizmu, każdy pacjent traktowany jak kolejny numerek w kolejce- byle odhaczyć. Radzę omijać tego lekarza

Ja się pytam kto temu lekarzowi dał prawa do wykonywania zawodu?
Radzę omijać tego lekarza

odradzam tego pana , podejscie do pacjeta oraz rozmowa z rodzina oburzajaca , strata czasu i pieniedze nieadekwatnych do kompatencji i leczenia w sytuacji kiedy chodzi o zycie pacjenta , jestem zdegustowana tym jak sie zachowal i czlowiekowi po operacji przekazal falszywe i nieprawdziwe informacje od rodziny.

Omijać Pana doktora szerokim łukiem,nie ma podejścia do pacjenta i jak sam twierdzi nie jest cudotwórcą i ostatecznie trzeba szukać pomocy u innego specjalisty jeśli nie jest za późno

Bezsprzecznie jeden z najlepszych lekarzy w kraju. Chodzi tutaj przede wszystkim o naprawdę solidne wykształcenie, jakie ma szczęście posiadać, ale też o jakiś specyficzny styl bycia, graniczący z satyrą czasem. Potrafi być poważny, a potrafi też naprawdę szczerze się uśmiechnąć, dowcipkować w sposób oczywiście przyzwoity, żartować. Strasznie mi się podoba jego podejście do pacjenta

Jest to lekarz który woli zabawiać się z sekretarkami zamiast leczyć

Jest to lekarz który woli zabawiać się z sekretarkami zamiast leczyć