Nie polecam. Pan doktor z trudem potrafi być miły tylko jak się przychodzi prywatnie. Jak się przychodzi z skierowaniem dramat.

Jak się przychodzi z skierowaniem dramat.

Po wielu latach braku pomocy trafiłam do tego lekarza przez przypadek. Po dwóch wizytach zdiagnozował endometriozę i wdrożył leczenie. Odzyskałam komfort i radość życia. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana doktora, robiłam badanie amniopunkcji było wykonane prawidłowo i profesjonalnie bez żadnych powikłań. Badanie USG prenatalne również bez problemów. Jestem zdziwiona niektórymi negatywnymi komentarzami, naprawdę sympatyczny i godny polecenia lekarz. Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy i tej specjalności.

Przesympatyczny człowiek, z dużym poczuciem humoru i wyczuciem sytuacji. Godny zaufania.

najgorszy lekarz ginekolog jakiego poznałam w życiu. Dostałam od lekarza prowadzącego skierowanie na 1 USG ciąży, trafiło na doktora Swatowskiego. Podczas badania był bardzo niemiły, badanie trwało 4 minuty.. jak na 1 USG ciąży uważam że to stanowczo za krótko, nawet nie miała okazji posłuchać dobrze bicia serduszka mojego dziecka, był opryskliwy, kiedy zadałam pytanie z łaską i oburzeniem odpowiedział "przecież wszystko bedzie miałam pani tu napisane"kazał sie ubrać jak wyszłam jego już nie było...badania wręczyła mi asystenska,która była przesympatyczna ale nie była w stanie odpowiedzieć na żadne moje pytanie. Podsumowując, zostałam źle potraktowana, może i ten lekarz ma doświadczenie, ale na pewno jak na 1 dziecko oczekiwałam innego zachowania. Zdecydowanie nie polecam

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy; zawsze byłam zadowolona z wizyty.

Lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy; zawsze byłam zadowolona z wizyty.

Lekarz podchodzi do pacjenta zbyt książkowo i sucho.Powiem szczerze że bardziej straszy niż dodaje kobiecie otuchy...

Nie polecam tego lekarza, na poczatku miły i sprawia dobre wrazenie, potem wrecz arogancki, załuje, ze straciłam czas.

człowiek profesjonalcy z praktyczną i bierzącą wiedzą.

człowiek profesjonalcy z praktyczną i bierzącą wiedzą.

pierwsze wizyty wspominam milo!ale jak tylko przybralam na wadze wiecej niz doktor zalecal zaczely sie nieprzyjemnosci!!!Pan doktor bez rzadnych skrupulow nakazal mi zmienic lekarza,powiedzial ze ma prawo wyboru pacjentek,ze nie chce miec problemow podczas porodu,jak on mialby zrobic cesarskie ciecie przez moj tluszcz!!! nie polecam doktora Paniom o okraglejszych ksztaltach i majacych sklonnosci do tycia!!! Pan doktor nie ukrywa,ze wybiera tylko szczuplutkie pacjentki!!!

Pan doktor nie ukrywa,ze wybiera tylko szczuplutkie pacjentki!!!