lekarz Dariusz Świerczek

Homeopata

Przez 25 lat leczyłam się u 'zwykłych' lekarzy. Doprowadziło mnie to do drugiej grupy inwalidzkiej na nieuleczalną chorobę i wtedy przyjaciele zawieźli mnie do doktora Świerczka (sama tego nie byłam w stanie zrobić). Dziś, po latach, dzięki niesamowitej intuicji, ogromnemu sercu doktora Świerczka, jego pokorze, pasji i niewzruszonej wierze w dobro, jestem osobą wyleczoną kolejno z rozmaitych dolegliwości. Teraz kontynuując leczenie czekam wraz z doktorem na ten moment gdy będę całkowicie wyleczona z 'nieuleczalnej' choroby. To będzie już niedługo ponieważ idę dużymi krokami. Dziękuję Panie Doktorze!

Lekarz z powołaniem!!!! Przede wszystkim jako człowiek i lekarz może być wzorem dla dzisiejszych swoich kolegów po fachu - ogromna wiedza i zainteresowanie i troska - jakie okazuje pacjentowi podczas wizyty oraz stosowanie skutecznej kuracji. Oby było więcej takich lekarzy!!!!!!

Doktor Świerczek to nie tylko wspaniały wszechstronny lekarz, homeopata i psycholog, ale przede wszystkim Człowiek w najpełniejszym i najpiękniejszym tego słowa znaczeniu. Chodziłam na psychoterapię do innych specjalistów przez długi okres czasu, u Doktora wystarczyły mi 2 wizyty, aby zacząć rozumieć siebie. To nieprawdopodobne, brak słów. Szczerze polecam.

SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK - POLECAM WIARYGODNIE TŁUMACZY I OPINIUJE ZCHORZENIE , DOKŁADNIE DJAGNOZYJE , JEŻELI JEST CZEGOŚ NIE PEWNY TO MÓÓWI TO W PROST

SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK - POLECAM

Dr Świerczek to lekarz wszechstronny. Oprócz tego że jest genialnym lekarzem homeopatą to również dobrym psychologiem. Jest miły i zawsze skupia się na pacjencie- poświęca na wizytę tyle czasu ile jest to konieczne. Godny polecenia.

Od piętnastu lat wyrabiam sobie o nim opinię: nigdy się nie zawiodłam, zawsze pomógł, a wizyta u niego to jak balsam dla duszy. Czasami czuję się u niego jak na kozetce u psychologa.

rewelacyjny lekarz. Bardzo poświęcony pacjentowi i jego problemom. Wyciągnął mnie już nieraz z ciężkiego stanu. Dużo by opowiadać. Wizyta może i płatna, ale naprawdę warto. Gorąco polecam.

Nie tylko bardzo dobry specjalista ,ale i cudowny człowiek.Szanujący pacjenta.Polecam wszystkim potrzebującym.

Doktor Swierczek to przykład lekarza dla którego pacjent jest wazny.To kompetentny specjalista ,szuka przyczyn dolegliwości i te leczy a nie objawy.Jest bardzo cierpliwy ,pogodny,uprzejmy.Wiele lat temu poleciła mi go koleżanka,dziś sama polecam go innym.

Wciąż poszukujesz "Homeopata Kraków"?

Krowoderskich Zuchów 4 / 34
Kraków