lekarz Dariusz Świst

Neurochirurg

Lekarz na ranę przylóż. Pomocny, wytłumaczy co i jak i wszystko jasne. Ciężko teraz o dobrego lekarza, aczkolwiek Pana Święta polecam z całego serca. Świetny specjalista.

Bardzo słaby lekarz, co potwierdza kiepska opinia wśród innych lekarzy o tej specjalizacji. Spóźnia się na wizyty. Ma bardzo słabą wiedzę. Nie potrafi wyjaśnić o co chodzi w chorobie. Często się spieszy i lekceważy pacjenta. Nie polecam.

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Kompetentny człowiek od A do Z !!! Widziałem wielu lekarzy, ale niewielu mogę polecić innym. Tego polecam na 1000%. Miły, konkretny, sensowny. Jak nie może w czymś pomóc to od razu mówi, a nie wysyła na bezsensowne badania i nie naciąga na kolejną wizytę. Profesjonalista w każdym calu !!!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Wg. mnie dr Świst ma profesjonalne podejście do tematu i do pacjenta. Wielokrotnie pomagał w trudnych i wymagających szybkiego działania sytuacjach. Na pewno jeszcze nie raz się do niego zapiszę w razie jakiegoś problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Polecam, leczyłam się ponad rok i teraz zamierzam kontynuować leczenie prywatnie u doktora Śwista.

Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Polecam fachowość i profesjonalizm, lekarz konkretny, nie ściemnia, wszystko dokładnie tłumaczy. Minus to długa kolejka i czas oczekiwania.

Doskonale wyjaśnia sytuację zdrowotną pacjenta i opisuje jego chorobę. Fachowiec w każdym calu. Prywatnie nie zdziera z pacjenta, nie namawia na kolejne wizyty jak nie ma takiej potrzeby. Miły człowiek. Profesjonalista!!!

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA PRZEDE WSZYSTKIM MŁODE OSOBY BO SĄ OD RAZU KIEROWANE DO SZPITALA NAWET WTEDY KIEDY NIE MA TAKIEJ POTRZEBY