profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Kompetentny człowiek od A do Z !!! Widziałem wielu lekarzy, ale niewielu mogę polecić innym. Tego polecam na 1000%. Miły, konkretny, sensowny. Jak nie może w czymś pomóc to od razu mówi, a nie wysyła na bezsensowne badania i nie naciąga na kolejną wizytę. Profesjonalista w każdym calu !!!

Bardzo słaby lekarz, co potwierdza kiepska opinia wśród innych lekarzy o tej specjalizacji. Spóźnia się na wizyty. Ma bardzo słabą wiedzę. Nie potrafi wyjaśnić o co chodzi w chorobie. Często się spieszy i lekceważy pacjenta. Nie polecam.

Wg. mnie dr Świst ma profesjonalne podejście do tematu i do pacjenta. Wielokrotnie pomagał w trudnych i wymagających szybkiego działania sytuacjach. Na pewno jeszcze nie raz się do niego zapiszę w razie jakiegoś problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Polecam fachowość i profesjonalizm, lekarz konkretny, nie ściemnia, wszystko dokładnie tłumaczy. Minus to długa kolejka i czas oczekiwania.

Polecam, leczyłam się ponad rok i teraz zamierzam kontynuować leczenie prywatnie u doktora Śwista.

Doskonale wyjaśnia sytuację zdrowotną pacjenta i opisuje jego chorobę. Fachowiec w każdym calu. Prywatnie nie zdziera z pacjenta, nie namawia na kolejne wizyty jak nie ma takiej potrzeby. Miły człowiek. Profesjonalista!!!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, cieszę się, że do niego trafiłem.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, cieszę się, że do niego trafiłem.

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA PRZEDE WSZYSTKIM MŁODE OSOBY BO SĄ OD RAZU KIEROWANE DO SZPITALA NAWET WTEDY KIEDY NIE MA TAKIEJ POTRZEBY

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Włocławek"?

Matopat
ul. Storczykowa 8/10