lekarz Dariusz Świst

Neurochirurg

Lekarz na ranę przylóż. Pomocny, wytłumaczy co i jak i wszystko jasne. Ciężko teraz o dobrego lekarza, aczkolwiek Pana Święta polecam z całego serca. Świetny specjalista.

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Kompetentny człowiek od A do Z !!! Widziałem wielu lekarzy, ale niewielu mogę polecić innym. Tego polecam na 1000%. Miły, konkretny, sensowny. Jak nie może w czymś pomóc to od razu mówi, a nie wysyła na bezsensowne badania i nie naciąga na kolejną wizytę. Profesjonalista w każdym calu !!!

Bardzo słaby lekarz, co potwierdza kiepska opinia wśród innych lekarzy o tej specjalizacji. Spóźnia się na wizyty. Ma bardzo słabą wiedzę. Nie potrafi wyjaśnić o co chodzi w chorobie. Często się spieszy i lekceważy pacjenta. Nie polecam.

Wg. mnie dr Świst ma profesjonalne podejście do tematu i do pacjenta. Wielokrotnie pomagał w trudnych i wymagających szybkiego działania sytuacjach. Na pewno jeszcze nie raz się do niego zapiszę w razie jakiegoś problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Polecam fachowość i profesjonalizm, lekarz konkretny, nie ściemnia, wszystko dokładnie tłumaczy. Minus to długa kolejka i czas oczekiwania.

Polecam, leczyłam się ponad rok i teraz zamierzam kontynuować leczenie prywatnie u doktora Śwista.

Doskonale wyjaśnia sytuację zdrowotną pacjenta i opisuje jego chorobę. Fachowiec w każdym calu. Prywatnie nie zdziera z pacjenta, nie namawia na kolejne wizyty jak nie ma takiej potrzeby. Miły człowiek. Profesjonalista!!!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Serdecznie polecam! Pełem profesjonalizm, uprzejmość, brak pospiechu!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, cieszę się, że do niego trafiłem.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, cieszę się, że do niego trafiłem.