dr n. med. Dariusz Szczepanek

Neurochirurg

Przewspaniały lekarz i człowiek, pełen optymizmu, ciepła, cierpliwości. Całkowicie skupiony na dobru pacjenta, potrafi wyciszyć, uspokoić, dobrze nastroić, nie wspomnę już o pełnej fachowości lekarskiej. Dziękuje bardzo, że to właśnie do Pana Doktora trafiłam !!! Z pełnym zaufaniem można oddawać się w ręce tak świetnego lekarza, zapominając przy tym o chorobie.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek, bardzo życzliwy, konkretny, odwiedza pacjentów których prowadzi, poradzi i informuje o wszystkim. Interesuje się pacjentami oraz ich stanem. Zapytany o coś porozmawia, udzieli odpowiedzi. Wysoka kultura osobista. Polecam każdemu tego doktora, nie tylko dlatego że jest tak bardzo kontaktowy ale również z racji wiedzy i specjalizacji oraz profesjonalizmu i rzetelności pracy. Dziękuje Panie Doktorze za Pana postawę.

Fantastyczny człowiek! Kompetentny i troskliwy lekarz. Być Jego pacjentem to wielkie szczęście. Wszystko mi cierpliwie i spokojnie tłumaczył a po operacjach otoczył wyjątkową opieką.

Serdecznie polecam!!!! Takiego drugiego nigdzie nie ma! Niezwykle mily, sympatyczny i przyjazny. Wrazliwy na cierpienia innych, zawsze znajdujacy czas. Ponadto ŚWIETNY FACHOWIEC I SPECJALISTA W SWOIM ZAWODZIE.... gdyby nie on... dzis bylabym sparalizowana... Po ciezkim zlamaniu kregoslupa w wypadku.... Do konca zycia bede dziekowac Bogu, ze mi go wtedy zeslal...

złota rączka, mysłałam ze to mój koniec , ale to był koniec tylko mojego guza na mózgu a ja czuję się dobrze ,

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Lublin"?

PSK4 Lublin
Sanitas