dr Dariusz Szczypek

Fantastyczny lekarz. Ciąża i poród prowadzone bez żadnych zastrzeżeń, jako człowiek bardzo sympatyczny.

Wspaniały człowiek. Dziękuję mu z całego serca za ogromną pomoc i szybką reakcję ktora skonczyla się szczesliwym opuszczeniem szpitala.

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy, cierpliwy.Trafiłam z "drogi" pierwszy raz na oddział w Redłowie.Tak się złożyło, że tego dnia miał dyżur Pan doktor i ponad godzinny zabieg histeroskopii polipa wykonał właśnie on. Potem cierpliwie wytłumaczył co mam robić dalej. Dziękuję za fachowość i normalność, o którą coraz trudniej. Jeszcze czekam na wyniki posiewu....A czy któraś z Pań wie, gdzie przyjmuje Pan doktor poza szpitalem?

Rewelacyjny lekarz Pełen profesjonalizm. Ciąża prowadzona pod pełnym nadzorem- każde, niepokojące oznaki natychmiast "wyjaśniane", dzięki czemu- na świat przyszła zdrowa córcia :-). Ewentualną, kolejną ciążę- z czystym sumieniem również powierzę dr Szczypkowi! :-)

Rewelacyjny lekarz

polecam,wszystko na plus,doktor prowadził moja ciążę,byłam bardzo zadowolona,teraz też do niego chodzę:)

Dr Szczypek prowadził moją ciążę, odbierał poród i na pewno drugą ciąże też poprowadzi! Absolutnie podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat doktora. Rzetelny a przede wszystkim uczciwy! Będę polacać wszystkim. Dziękujem

Byłam u niego na pierwszej wizycie i absolutnie decyzji tej nie żałuję. Sympatyczny, ginekolog z powołania. Polecam. :)

TO bardzo dobry lekarz zawsze wszystko dokładnie tłumaczy jest miły i delikatny chodzę już do doktora od 10 lat i nie zmieniła bym na innego .POLECAM.

LEKARZ CUDOWNY,PROFESJONALNY,DELIKATNY,GODNY ZAUFANIA:)NIE ZAMIENIE GO NA ZADNEGO INNEGO,DZIEKUJE PANIE DOKTORZE:)POLECAM KAZDEJ KOBIECIE

Jestem pacjentką dr.Szczypka od wielu lat i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciążę, która dzięki niemu przebiegała dosłownie książkowo. Był przy mnie podczas porodu i dzięki niemu poród był dużo lżejszy. W tej chwili mój syn ma 9 lat a ja do doktora uczęszczam regularnie na badania i wiem że jestem w bardzo dobrych rękach. Wszystkie diagnozy postawione zawsze prawidłowo, idealnie dobrane leki (jeśli tego wymagała diagnoza), bardzo delikatny i dokładny. Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze!