Wspaniały człowiek. Dziękuję mu z całego serca za ogromną pomoc i szybką reakcję ktora skonczyla się szczesliwym opuszczeniem szpitala.

Bardzo dobry specjalista,uprzejmy, cierpliwy.Trafiłam z "drogi" pierwszy raz na oddział w Redłowie.Tak się złożyło, że tego dnia miał dyżur Pan doktor i ponad godzinny zabieg histeroskopii polipa wykonał właśnie on. Potem cierpliwie wytłumaczył co mam robić dalej. Dziękuję za fachowość i normalność, o którą coraz trudniej. Jeszcze czekam na wyniki posiewu....A czy któraś z Pań wie, gdzie przyjmuje Pan doktor poza szpitalem?

Rewelacyjny lekarz Pełen profesjonalizm. Ciąża prowadzona pod pełnym nadzorem- każde, niepokojące oznaki natychmiast "wyjaśniane", dzięki czemu- na świat przyszła zdrowa córcia :-). Ewentualną, kolejną ciążę- z czystym sumieniem również powierzę dr Szczypkowi! :-)

Rewelacyjny lekarz

Jestem pacjentką dr.Szczypka od wielu lat i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciążę, która dzięki niemu przebiegała dosłownie książkowo. Był przy mnie podczas porodu i dzięki niemu poród był dużo lżejszy. W tej chwili mój syn ma 9 lat a ja do doktora uczęszczam regularnie na badania i wiem że jestem w bardzo dobrych rękach. Wszystkie diagnozy postawione zawsze prawidłowo, idealnie dobrane leki (jeśli tego wymagała diagnoza), bardzo delikatny i dokładny. Prawdziwy lekarz z powołania. Dziękuję Panie Doktorze!

Dr Szczypek prowadził moją ciążę, odbierał poród i na pewno drugą ciąże też poprowadzi! Absolutnie podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat doktora. Rzetelny a przede wszystkim uczciwy! Będę polacać wszystkim. Dziękujem

polecam,wszystko na plus,doktor prowadził moja ciążę,byłam bardzo zadowolona,teraz też do niego chodzę:)

Wizyta u Doktora spełniła moje wszelkie oczekiwania. Po pierwsze profesjonalne podejscie do pacjentki. Po drugie zrobiony szereg badań w przystępnej cenie. Po trzecie sympatyczny, przystojny profesjonalista... bo tak można określić wrażenie jakie robi on i jego doświadczenie. A o doświadczeniu dowodzą chociażby certyfikaty wywieszone na ścianie w poczekalni ;)

Wizyta u Doktora spełniła moje wszelkie oczekiwania.

TO bardzo dobry lekarz zawsze wszystko dokładnie tłumaczy jest miły i delikatny chodzę już do doktora od 10 lat i nie zmieniła bym na innego .POLECAM.

Doktor Szczypek to przede wszystkim świetny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Od lat jestem jego pacjentką, również moja mama,bratowa oraz całe mnóstwo koleżanek,którym poleciłam dr.Szczypka.Z pełną odpowiedzialnością polecam-szczególnie Paniom oczekującym na dzidzię;zadziwiający jak na faceta poziom empatii,wnikliwe badania+wyczerpujące odpowiedzi na miliony pytań przyszłej mamy.Polecam!

Byłam u niego na pierwszej wizycie i absolutnie decyzji tej nie żałuję. Sympatyczny, ginekolog z powołania. Polecam. :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdynia"?

lek. med.

84-232 Rumia
Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RIMED"
Abrahama 38
81-393 Gdynia