lekarz Dariusz Szmydki

3,5
3,9
3,6
3,6

Dr Dariusz Szmydki to Lekarz przez duże „L” z powołania. Zaangażowany praktyk z dużym doświadczeniem zawodowym. Polecam!

Leczę u tego lekarza kamicę nerkową, jestem po operacji ,którą przeprowadził w Sosnowcu w szpitalu, szybka diagnoza, w dniu przyjęcia zabieg i w kolejnym dniu wypis do domu. Lekarz bardzo sympatyczny, chętnie odpowiada na zadane pytania, tłumaczy chorobę i przebieg leczenia. Polecam.

Chodze do Pana dr od kilku lat i do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doktor odpowiada na każde pytania i wątpliwości, tłumaczy chorobę i leczenie. Krótko mówiąc bardzo dobry specjalista, konkretny i dokładny. Polecam!!

Super lekarz, jestem od kilku lat pod opieką doktora D.Szmydki. Polecam wszystkim którzy chcą skorzystać z fachowej pomocy.

Może średnio sympatyczny, ale mam to gdzieś, bo moim zdaniem skuteczny. Mam częste zapalenia prostaty i jakoś DR. daje radę, diagnozując i lecząc.

NIE POLECAM!!!! zlecił tylko badanie moczu i posiew, a że w tych badaniach nic nie wyszło, to spławił mnie zalecając zażywanie furaginy raz dziennie! aha, przepraszam, zrobił jeszcze usg nerek, uznał mnie zapewne za gówniare wymyślającą sobie jakieś problemy (bo byłam u niego mając 21 lat), teraz mam 23 i nadal nie mogę się uporać z tym przykrym problemem nawracających zakażeń. :( pozdrawiam

Bardzo niesympatyczny. Stosunek do pacjenta skandaliczny. Ironiczne i cyniczne żarty zamiast fachowej informacji. O empatii nawet nie wspominam. Mam tylko nadzieję, że jego umiejętności zawodowe dorównują wątpliwej jakości poczuciu humoru i zarozumialstwu graniczącemu z bezczelnością.

Spoko ziomuś, kompetentny, uprzejmy i co najważniejsze - konkretny!

Spoko ziomuś, kompetentny, uprzejmy i co najważniejsze - konkretny!

Myślałam,że zleci jakąś diagnostykę. A on nawet nie dał mi leków tylko kazał brać raz dziennie furagin, który biorę od lat trzy razy dziennie, żeby odczuć trochę ulgi w cierpieniu. Nie polecam!

polecam,byłam u tego pana pierwszy raz , został poleccony mi przez innego pacjenta , uprezjmy , zainteresowany chorobą umiący słuchac