Dariusz Szukała

Dietetyk

Wizyte oceniam okay, ale nie oceniam dobrze Pana Dariusza, juz sam nie wie, ile brac za wizyte, kasuje 300zl, on nie jest lekarzem, przesyt formy nad trescia. 300zl za wizyte u dietetyka w Ostrowie Wlkp. tak małym mieście to stanowczo za duzo. Nie warto. Szukajcie kogos tanszego.

wspaniły czlowiek dieta super udałomi się zgubić 15 kilogramów i przy tym bardzo dobrze sie czuję i ustąpił wysoki cholesterol także polecam wszystkim pana doktora bo zna sie na rzeczy..bardzo miła osoba i z na się na swojej pracy

Pan dr Dariusz Szukała to rewelacyjny specjalista. Pod jego okiem nie tylko udało mi się zrzucić sporą ilość kilogramów ale także zupełnie inaczej spojrzeć na swoje dotychczasowe żywienie. Teraz wiem dlaczego tak bardzo uznawany jest w całej Polsce. Gorąco polecam wszystkim którzy chcieli by skorzystać z jego porad. Marzena

Pan Szukała nie jest lekarzem. UWAGA-PODAJE SIE ZA LEKARZA RODZINNEGO.

Pan Szukała nie jest lekarzem. UWAGA-PODAJE SIE ZA LEKARZA RODZINNEGO.

człowiek o obszernej wiedzy !! Dieta rozpisana bardzo fachowo i szczegółowo a do tego logiczne wytłumaczenia co do zadawanych Panu Darkowi pytań.

Super profesjonalizm, gorąco polecam!!!!

Super profesjonalizm, gorąco polecam!!!!