lekarz Dariusz Tkaczyński

Genialny lekarz nic więcej. Leczę się u Pana Doktora od lat i jestem b. zadowolony. On uratował mi życie!

nie zgadzam się z ta opinia chodzę z synem od lat do doktora tez miał astmę doktor tak go leczył fakt ze był okres gdzie było gorzej nic lepiej ale przyszedł czas ze teraz dziecko można powiedzieć ze jest zdrowe jest tylko pod opieka czasowa gdyby coś się zaczęło dziać moje dziecko doktor wyleczył z astmy

Generalnie jestem na tak:) Lekarz poświęca dziecku dużo czasu, potrafi je zainteresować, tak, że dziecko daje się spokojnie zbadać. Nie daje od razu antybiotyku, chociaż w sumie ciągle clemastin, euphorbium.. no, ale pomaga:)

Generalnie jestem na tak:)

Takich lekarzy to ze świeca szukać .Leczy moje dzieci i robi to naprawdę dobrze najlepszym dowodem na to jest zdrowie moich maluchów.

Super lekarz, więcej takich. Ma nie tylko wiedzę ale i mądrość

Super lekarz, więcej takich. Ma nie tylko wiedzę ale i mądrość

Lecze dziecko od 4 lat u Pana Doktora i mam dosc złe podejscie szybko zbadac i wypad nastepny nawet dawkowania leków dobrze nie wytłumaczy.A polimed to juz tragedia rejstracja telefoniczna od 7.30 gdzie najwczesniej uda ci sie połaczyc około 9 a wtedy to juz słyszysz nie mamy miejsc na dzis ale moze Pan przyjechac i czekac az ktos Pana wpusci do kolejki moze to potrwa 15 min a moze 4 ,5 godzin odradzam Pana doktora oraz jego przychodnie.

Szczerze powiem mam bardzo mieszane uczucia co do lekarza i całej "przychodni Polimed". Leczyłam dziecko w tej placówce od urodzenia, problemy się zaczęły wraz z zachorowaniem małego na astmę. Od dwóch lat jest to samo, nic lepiej nic gorzej, wciąż te same leki, te same objawy, żadnej poprawy. Niby pulmonolog, niby alergolog i świetny specjalista, jak ludzie uważają, ale niestety nie ma to odzwierciedlenia w leczeniu. Teraz już jestem pewna, że leczenie polegało na zaleczaniu objawów ciągle powtarzających się zapaleń oskrzeli, nic ponad to. A dziecko dalej choruje... Po ostatniej katorżniczej wręcz próby skontaktowania sie z przychodnią, kiedy po raz kolejny nie było miejsca na wizytę i po raz kolejny uwieszona 50 min na słuchawce próbowałam się skontaktować z bardzo niemiła, arogancką chwilami "obsługą" postanowiłam jednogłośnie wypisać dziecko z przychodni. Sama osobiście też byłam zapisana do innego lekarza w Polimedzie, ale szybko zrezygnowałam po tym jak chorując na tarczycę (wtedy to były początki) usłyszałam, że sobie wymyślam chorobę i że to chyba ze zmęczenia życiem ( dosłownie tak Pani dr powiedziała) źle się czuję. Porażka na całej linii. Nie polecam, niestety. Wnoszę, aby Pan Dr wreszcie zrobił coś z tymi niezbyt kompetentnymi kobietami na recepcji, nie wróżę dalszej przyszłości tej placówce. Pozdrawiam, mam nadzieję, że komuś moja opinia pomoże dobrze wybrać odpowiednia przychodnię, bo to powinna być deklaracja na lata dla naszego malucha.

Wspaniały lekarz!!! Bardzo uprzejmy, ma fachowe podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam tego lekarza w 100%!!!

Może i lekarz kompetentny i sympatyczny, ale jako szef placówki ustawił tak idiotyczne metody rejestracji, że słabo się robi... dzwonię od iluś dni i zawsze otrzymuję informację, że już nie ma miejsc bo trzeba dzwonić o 7.30 lub przyjść do okienka. Co to za problem zapisać kogoś na następny dzień??? A na koniec Pani mi powiedziała, że mogłam wybrać przychodnię bliżej miejsca zamieszkania - super traktowanie... Pocieszam się tylko, że w innych miejscach i urzędach te osoby zostaną tak samo potraktowane...

najlepszy pediatra w opolu :) pelen profezjonalizm,dokladnie tlumaczy specyfike horoby i metode leczenia,poswieca max ilosc czasu pacjentowi. nigdy nie odmowil mi wizyty:)

nigdy nie odmowil mi wizyty:)