lekarz Dariusz Tkaczyński

To jest najlepszy pediatra na jakiego mogliśmy trafić. lekarz z prawdziwego zdarzenia ma podejście i wszystko to co prawdziwy lekarz powinien mieć. Jest kompetentny i widać, ze dba o każdego pacjenta. Polecam

!!!!NIE POLECAM!!!! Jest to Pan który leczy ciagle tymi samymi "syropkami" lub lekami homeopatycznymi. Generalnie nie musi nawet wypisywać recepty bo leki które przypisuje to te z których ma bloczki reklamowe. W naszym przypadku czterokrotnie Pan lekarz się mylił co do zdefiniowania choroby, a leki które przypisywał były drogie i powodowały że dziecko z przeziębienia dostawało grypy i chorowało nawet po 4 tygodnie. Ostatnia zła diagnoza Pana lekarza kosztowała mojego maluszka i nas 7 dni pobytu w szpitalu!!! NIe zapisujcie się do tego człowieka - to tragedia!!!

NIe zapisujcie się do tego człowieka - to tragedia!!!

Sympatyczny p.Doktor ,znajacy sie na rzeczy, POLECAM

Sympatyczny p.Doktor ,znajacy sie na rzeczy, POLECAM

Gorąco polecam tego lekarza zarówno jak i do dzieci i jak do dorosłych ma fachowe podejście.Zawsze uśmiechnięty i kompetentny.

Gdybym mogła wystawiłaby ocenę 6. Lekarz prze wielkie "L" niesamowicie sympatyczny, pamięta pacjenta i leczenie, po antybiotyki sięga wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Zna alternatywne do "chemicznego" metody leczenia. Ma rewelacyjne podejście do dzieci (zanim dotknie niemowlęcia ogrzewa ręce na kaloryferze, "starszym" pacjentom podaje rękę, itp.. ). Pacjent jest dla niego partnerem - podmiotem a nie przedmiotem. Szczególnie go cenię, gdyż podjął się u mnie leczenia zapalenia płuc (i szeregu innych dolegliwości) w trakcie ciąży, pomimo, że nie jest moim lekarzem prowadzącym. Przez 3 miesiące kontrolował mnie co 5 ...

Gdybym mogła wystawiłaby ocenę 6.
Lekarz prze wielkie "L" niesamowicie sympatyczny, pamięta pacjenta i leczenie, po antybiotyki sięga wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Zna alternatywne do "chemicznego" metody leczenia. Ma rewelacyjne podejście do dzieci (zanim dotknie niemowlęcia ogrzewa ręce na kaloryferze, "starszym" pacjentom podaje rękę, itp.. ). Pacjent jest dla niego partnerem - podmiotem a nie przedmiotem. Szczególnie go cenię, gdyż podjął się u mnie leczenia zapalenia płuc (i szeregu innych dolegliwości) w trakcie ciąży, pomimo, że nie jest moim lekarzem prowadzącym. Przez 3 miesiące kontrolował mnie co 5 - 7 dni i kierował na kolejne badania nawet nie zająknąwszy się o kosztach leczenia (Polimed do niebubliczny ZOZ - dla porównania dodam, że u ginekologa usłyszałam, że NFZ płaci tylko za jedną wizytę miesięcznie). Urodziłam zdrową córeczkę, za co będę Doktorowi wdzięczna do końca życia.

Uważam POLIMED za najlepszą przychodnię, a doktora Tkaczyńskiego za najlepszego lekarza w mieście.

Rewelacyjny , z poczuciem humoru ,przesypatyczny lekarz.Moje dzieci tez go uwielbiają-nie boja się wizyt.Bardzo nieprzyjemna jest natomiast obsługa przychodni czyli rejestratorek dlatego zawsze z wielka niechecia dzwonie (zawsze rano zajęte-nie mozna sie zarejestrowac na ten sam dzień)lib chodze tam ososbiscie.

Bardzo dobry pediatra, fantastyczny kontakt z rodzicami, co nie często się przytrafia lekarzom "od dzieci", ale jest wielkie ALE, nie można się dodzwonić do przychodni, a jak już się uda, to się jest impertynencko potraktowanym z informacją, ŻE NIE MA WOLNYCH MIEJSC, a z malutkim dzieciątkiem taka informacja jest nie do przyjęcia!!!!

Super lekarz polecam go wszystkim mamą.

Super lekarz polecam go wszystkim mamą.

Przesymaptyczny człowiek,wzbudzający zaufanie lekarz.Widać,że Pan Doktor kocha to co robi.Nie jest zmanierowany,jak większość ludzi z branży medycznej.Słucha co się do Niego mówi a także rzeczowo odpowiada na każde pytanie.Nie diagnozuje po jednej wizycie,jeśli problem jest złożony,nie "gdyba",ma przemyślaną metodę postępowania w każdym przypadku.A już tak na koniec-ma podejście do malutkich dzieci,a to sprawia,ze wizyta w gabinecie jest przyjemnością.

POLECAM DOKTORA DARIUSZA TKACZYŃSKIEGO!

POLECAM DOKTORA DARIUSZA TKACZYŃSKIEGO!