Dariusz Typel

Ginekolog

Zdiagnozował stan rakowy gdzie wcześniejszy lekarz nic nie widział , prowadzi mnie od 2006 roku . Przeszłam dwie operacje , przy każdej uczestniczył. Polecam go wszystkim kobietą

W swoim zyciu bylam u 5 ginekologow a mam 24 lata, zaden z nich nie byl taki jak Dr. Typel...wizyta u niego to sama przyjemnosc, poniewaz umie stworzyc pogodna i mila atmosfere, a co najwazniejsze naprawde zna sie na tym co robi, nie faszeruje lekami bez podstaw i nie kladzie do szpitala byle miec kogos z glowy, wyjasnia wszystkie kwestie od a do z i nie zgadzam sie ze tylko kasa sie liczy dla dr Typla..wrecz przeciwnie nie raz zapomnialo mi sie zaplacic i nawet sie nie upomnial..uwazam ze jest BARDZO DOBRYM SPECJALISTA..zawsze usmiechniety i pogodny, bardzo dobrze prowadzi moja ciaze, zawsze mozna do niego zadzwonic i sie poradzic w nawet blachej sprawie..i to nie prawda ze l4 jest platne u tego Pana..sama jestem na l4 i nigdy nie musialam za nie placic

Żona podpadła temu Panu w trakcie porodu. Była szyta bez znieczulenia, nikt nie poinformował nas dlaczego zastosowano taką procedurę. Ból opisuje jako dużo gorszy od porodu, pozostały personel nawet nie kiwnął palcem... sprawa wyszła dopiero jak popytaliśmy koleżanek które nic nie czuły....

Jest świetnym fachowcem, prowadził moją pierwszą ciąże a teraz drugą i nie wyobrażam sobie iść do innego ginekologa

bardzo dobry lekarz. prowadzil mnie przez cala ciaze i przyjechal do porodu (rozluznil nerwowa atmosfere, ktora wprowadzila polozna). polecam!

Lekarz któremu można zaufać , fachowo podchodzi do pacjenta , miły, kulturalny, delikatny.

polecam szkoda ze w kolejowej nie przyjmuje już na NFZ

polecam
szkoda ze w kolejowej nie przyjmuje już na NFZ

Polecam tego lekarza. Jest uprzejmy i zawsze ma czas dla pacjętki

Polecam tego lekarza. Jest uprzejmy i zawsze ma czas dla pacjętki

Polecam!Naprawdę dobry lekarz, miły, wizyty i badania bezstresowe.

Polecam!Naprawdę dobry lekarz, miły, wizyty i badania bezstresowe.

co tu dużo pisać- PORAŻKA !!!!!!!!!! złe rozpoznanie, naciąganie na dodatkowe wizyty, tylko kasa i kasa