dr n. med. Dariusz Wala

Mogę polecić doktora z czystym sumieniem. Trafiłam do niego po 2 poronieniach i dzięki niemu kolejna ciąża już była donoszona :) Wizyty są długie i szczegółowe - doktor nigdy się nie spieszy i nie ponagla (czasami byliśmy z mężem (duży plus w czasie covidu!!!) w gabinecie nawet po 45 minut). Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości - nigdy nie zostawia pacjenta bez odpowiedzi. Nie zleca tony badań, tylko te konieczne :) (+ daje na nie zniżki w SLA). Potrafi uspokoić i jest dostępny sms-owo nawet w dni wolne i ...

Potrafi uspokoić i jest dostępny sms-owo nawet w dni wolne i weekendy!

Nie polecam moja mama z moją babcią pojechały do niego w celu zbadania prywatnie. Moja babcia krwawiła i wydalila kal bo nie panowała nad tym to fakt ale lekarz powinien mieć jakieś podejście i wyrozumiałość do osoby starszej a nie pretensje ze nie zbada bo babcia nie jest oczyszczona. Takiej arogancji nigdzie nie słyszałam. Wszystko rozumiem oczywiście ale są ludzie którzy na prawdę sa bardzo chorzy i nie mają kontroli nad tym co robią. Unikać. Polecam za to pana dr. Pyde mimo wpadki zbadał babcie wielkie ukłony.

Miły i względnie uprzejmy do prośby o wyjaśnienie swoich decyzji dotyczących leczenia. Specjalista od "leczenia" tzw. preparatami homeopatycznymi -które jak wiadomo nie muszą wykazywać zdolności leczniczej, a swoje kosztują. Za min. 100 zł za wizytę mógłby się postarać o coś więcej niż lansowanie firm pseudo farmaceutycznych. Prostak radzę unikać.

Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Świetny lekarz. Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę. Inni lekarze zbagatelizowali problem jaki powstał podczas ciąży, a Pan Doktor działał szybko i zdecydowanie. Córeczka była bardzo narażona na wiele chorób. DZIĘKUJĘ !!!!!

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Witam Ja zaczęłam się leczyć u doktora z jakieś 2 lata temu, ponieważ z mężem staramy się o dziecko od ponad 5 lat, gdyby nie on do dziś prawdopodobnie bym nie wiedziała, że mam endometriozę jak się okazało III stopnia. Dodam tyle, że już przy pierwszej mojej wizycie u niego stwierdził ze prawdopodobnie będę miała laparoskopię, następna wizyta skończyła się skierowaniem na badania i do szpitala.W tej chwili jestem w trakcie leczenia i będę tylko Dr Wala polecać! Pozdrawiam

Witam

Jeden z najlepszych z dotychczasowych lekarzy u których byłam. Kompetentny, rzetelny, merytorycznie i fachowo podchodzi do każdego problemu, w bardzo dokładny i prosty sposób tłumaczy działanie choroby i jej leczenie. Od 10 lat żyłam w nieświadomości, uśpiona przez dotychczasowych lekarzy u których się leczyłam... dopiero dr Wala zdiagnozował problem i dziś już śpię spokojnie :)

Bardzo miły i uprzejmy. Pierwszą ciążę prowadziłam u niego, choć muszę skrytykować to, że mimo każdorazowego badania usg, normalne badanie zrobił dopiero w 5 miesiącu. Sama mu zasugerowałam, bo miałam wrażenie, że coś jest nie tak i okazało się, że szyjka się skraca i musiałam mieć założony krążek. Gdyby nie to nie wiem, czy donosiłabym ciążę. Oprócz tego żadnych zastrzeżeń.

bardzo rzetelny,uczciwy,oddany pacjentkom lekarz,chodze do doktora od4lat,dzieki niemu mamy slicznego synka,cala ciaze fachowo nas z mezem prowadzil,porod to duze bezpieczenstwo ,ze wlasnie u doktora,jednego bede zalowac ze corki nie rodzilam 7lat temu,a w lublincu.naprawde zacecam wszystkie panie,pozdrawiamy pana doktora.