Dla mnie dr Wala jest nieoceniony ! Wspaniały człowiek , LEKARZ !!!! Laparoskopia wykonana perfekcyjnie , duże zainteresowanie stanem pacjenta po zabiegu :-) Polecam !!!!

Witam Ja zaczęłam się leczyć u doktora z jakieś 2 lata temu, ponieważ z mężem staramy się o dziecko od ponad 5 lat, gdyby nie on do dziś prawdopodobnie bym nie wiedziała, że mam endometriozę jak się okazało III stopnia. Dodam tyle, że już przy pierwszej mojej wizycie u niego stwierdził ze prawdopodobnie będę miała laparoskopię, następna wizyta skończyła się skierowaniem na badania i do szpitala.W tej chwili jestem w trakcie leczenia i będę tylko Dr Wala polecać! Pozdrawiam

Witam

To cudowny człowiek, uratował nam córeczkę. Żona była na pierwszym kontrolnym USG w pierwszym trymestrze w Lublińcu i tam 5 lekarzy gapiło się w monitor i stwierdzili, że dziecko nie żyje, po 5 dniach pobytu (żona czuła się dobrze i nie było żadnych oznak z organizmu) dali nam kartkę ze zgodą na aborcję. Od Pana Boga wiedziałem, że oni się mylą i wypisałem żonę ze szpitala. Trzy godziny później byliśmy prywatnie u PANA dr DARIUSZA, który pokazał nam nasze dziecko, kazał żonie cierpliwie leżeć i cieszyć się ciążą :-) Dziś ...

To cudowny człowiek, uratował nam córeczkę.
Dziś Nadia ma 7 lat i jej młodszą siostrą od poczęcie też opiekował się wspaniały DOKTOR DARIUSZ WALA.

Świetny lekarz. Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę. Inni lekarze zbagatelizowali problem jaki powstał podczas ciąży, a Pan Doktor działał szybko i zdecydowanie. Córeczka była bardzo narażona na wiele chorób. DZIĘKUJĘ !!!!!

Miły i względnie uprzejmy do prośby o wyjaśnienie swoich decyzji dotyczących leczenia. Specjalista od "leczenia" tzw. preparatami homeopatycznymi -które jak wiadomo nie muszą wykazywać zdolności leczniczej, a swoje kosztują. Za min. 100 zł za wizytę mógłby się postarać o coś więcej niż lansowanie firm pseudo farmaceutycznych. Prostak radzę unikać.

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Rzeczowy , dokładny i dociekliwy a przy tym życzliwy. Ppolecam

Od ponad 12 lat chodzę na wizyty do pana doktora u niego w Bytomiu rodziłam swoje pierwsze dziecko i również nie mogę nic złego powiedziec na pana doktora teraz gdy tylko czas pozwala i jestem w POLSCE to zawsze mam wizytę tylko u niego serdecznie pozdrawiam stała pacjentka.

Bardzo miły i uprzejmy. Pierwszą ciążę prowadziłam u niego, choć muszę skrytykować to, że mimo każdorazowego badania usg, normalne badanie zrobił dopiero w 5 miesiącu. Sama mu zasugerowałam, bo miałam wrażenie, że coś jest nie tak i okazało się, że szyjka się skraca i musiałam mieć założony krążek. Gdyby nie to nie wiem, czy donosiłabym ciążę. Oprócz tego żadnych zastrzeżeń.

Jeden z najlepszych z dotychczasowych lekarzy u których byłam. Kompetentny, rzetelny, merytorycznie i fachowo podchodzi do każdego problemu, w bardzo dokładny i prosty sposób tłumaczy działanie choroby i jej leczenie. Od 10 lat żyłam w nieświadomości, uśpiona przez dotychczasowych lekarzy u których się leczyłam... dopiero dr Wala zdiagnozował problem i dziś już śpię spokojnie :)

Jestem pacjentką od 7 lat. Z pierwszą ciążą byłam zagrożona. Od dr Wali otrzymałam wspaniałą opiekę a przede wszystkim fachową i rzeczową wiedzę na temat stanu mojej ciąży i zdrowia dziecka. Dziś mam 2 wspaniałych iskierek - zastanawiam sie nad 3! Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lubliniec"?

Lidia Adrianowicz

Lubliniec, ul.Paderewskiego 35
Lubliniec

Hanna Kosmala-Pytlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec
Prywatny Ośrodek Leczniczy "Medis" sp. z o.o.
ulica Szeptyckiego 1
40-018 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Dąbrówka" PULS-MED Spółka z o.o.
ulica Le Ronda 16

42-286 Koszęcin
Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec
Przychodnia Lekarska "Medi - Plus"
Powstańców Śląskich 4
42-284 Herby