dr n. med. Dariusz Wasilewski

Psychiatra

2,7
2,5
1,8

Nie znam tego lekarza ale wystawiam mu opinie negatywną za kłamstwa jakie propaguje w ulotkach o depresji. Te kłamstwa, które wypisuje to: leki przeciwdepresyjne nie uzależniają, nie ogłupiają, nie utrudniają życia. Niech najpierw sam pobierze jakiś antydepresant ze dwa lata a potem sprubuje odstawić to zobaczy czy nie dostanie objawów abstynencyjnych świadczącyh o uzależnieniu. Ja po odstawieniu leków czułem fizyczny i psychiczny głód, którego nie dało się niczym zaspokoić aż mi się wyć chciało tak mnie ssało z braku leku w organiźmie a jak nie wziolem 2 dni leku to dostaałęm ataków paniki, czego nie miałem przed leczeniem. W dodatku zaczołem się bardzo pocić jak nigdy i miałem wiele objawów , które manifestowały brak leku w organiźmie. BUdziłem sięz takim potwornym niepokojem żę ażoddychać mi cięzko było. Koszmar!!! Inny chłopak zaleczał ten głód alkoholem by go do leku nie ciągneło. Leki często ogłupiają. Człowiek robi się zamulony, senny, rozszerzone źrenice i wygląda się jak narkoman albo sie robi człowiek otumaniony itp a więc utrudniają zycie. Albo wywołują też myśli samobójcze - u mnie wywołał takie myśli jeden lek - choć nigdy przedtem nie myślałem by się zabić. Często po tych lekach są liczne powikłania, któe nie ustępują przez ługi czas. TEN LEKARZ TO DEALER FIRM FARMACEUTYCZNYCH, PROPAGUJE DEPRESJE I NAWMAWIA LUDZI DO KUPOWANIA LEKÓW, UZALEŻNIANIA SIĘ OD NICH I NABIJANIA KIESZENI PRODUCENTÓW LEKÓW - WIDOCZNIE DOSTAJE ZA TO JAKIEŚ PREZENTY CZY ŁAPÓWKI OD TYCH FIRM!!!
Polecam filmiki do obejrzenia:

Slyszalam ze Dr. Wasilewski jest bardzo dobrym w swoim zawodzie, wiec umowilam sie na wizyte gdzyz popadlam w depresje, bezsennosc przez problemy zyciowe i liczylam na pomoc. Doktor okazal sie bardzo uprzejmy i pozytywny i MOJA WINA ze ZAUFALAM!! Przypisal mi leki na sen (STILNOX) wiedzac iz w mojej rodzinie jest tendencja do uzaleznien. Gdy zaczelam brac te leki bylo lepiej i w pewnym momencie zaczelam brac duzo wiecej niz mozna, poinformowalam dr. o tym a on stwierdzil ze inni pacjenci biora wiecej i nic im nie jest i mam sie nie przejmowac bo leki nie maja wplywu na moje zdrwie fizyczne oraz psychiczne. Niestety mialam wszystkie skutki uboczne a skonczylo sie na atakach padaczki zaniku pamieci itp. Teraz wiem ze dr. chodzilo o KASE a jego podejscie to nafaszerowac pacjenta i miec go z glowy. Chyba ze kuracja polega na tym zeby doprowadzic pacjenta do stanu ostatecznego i jak zrozumie i PRZEZYJE to wyjdzie na depresji. Panie Doktorze GRATULUJE!!

Bardzo dobry specjalista.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta,ze zrozumieniem,leczy dusze i cialo.Polecam.

koleżanka leczy się u niego na depresje. Nie widać u niej poprawy a wrecz przeciwnie jest coraz gorzej. Przepisał jej drogie leki bez żadnej refundacji. Zapłaciła za lek 400 zł a mogła zapłacić ok. 7 zł. Bez problemu dostaje recepte na ten sam lek od lekarza pierwszego kontaktu i płaci 7 zł. Leczy się już bardzo długo. Przy tym lekarzu nie tylko nie wyleczy się z depresji a jedynie wpadnie w długi.

Byłem u wielu psychiatrów, niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania trafiłem do p. dr. Wasilewskiego. Nie polecam

Bierze kasę wypisując recepty, i tylko pyta jak samopoczucie. Nie polecam!

Bierze kasę wypisując recepty, i tylko pyta jak samopoczucie. Nie polecam!