prof. dr hab. n. med. Dariusz Witoński

Po konsultacjach z innym lekarzem i szeregu bardzo kosztownych badan ( usg, rezonans) nie doczekalam sie pomocy i rozwiazania problemu na dzien wizyty. Po zdiagnozowanym zerwaniu ACL ( rezonans) zostalam pozostawiona sobie w szukaniu szpitala na artroskopie. Po wizycie u pana Witonskiego, jego pytaniach, trzech dotknieciach i 4 podniesieniach nogi, mialam zdiagnozowane to co po tylu badaniachu innego lekarza. Ogromna wiedza i doswiadczenie kliniczne, spokojne tlumaczenie a przede wszystkim ( co mi niesamowicie pomoglo) pomoc dorazna - szereg cwiczen niezbednych przy tym urazie, oraz skierowanie na fizjo, aby dotrwac do operacji. Polecacam goraco, ceca prywatnej wizyty choc sama w sobie wysoka, z doswiadczenia powiem wyszlabym na tym lepiej gdybym od samego poczatku byla pod Jego opieka. Poza tym spokojne tlumaczenie przebiegu operacji ( rekonstrukcja ACL)oraz racjonalne tlumaczenie dlaczego jest potrzebna bardzo uspokajaja.

Prof. Witoński niezależnie od tego, czy spotykałem się z nim w jego prywatnym gabinecie, czy też w publicznym szpitalu poświęcał mnie, jak i pozostałym swoim pacjentom dużo czasu, dokładnie i cierpliwie wszystko tłumaczył, a także dawał nadzieję, która przeradzała się u mnie(jak i pozostałych) w przekonanie, że będzie dobrze. Jestem niecały miesiąc po rekonstrukcji ACL - obecnie mogę odstawić kule i powoli chodzić sam. Każdy pacjent był Nim zachwycony. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry fachowiec,na drugi dzien po artroskopi juz czuje poprawe w moim kolanie wiec uwazam ze jest kompetentna osoba na tym stanowisku i warto oddac sie w jego rece.

fachowo i konkretnie bardzo mily i uprzejmy w sposob zrozumialy wyjasnil przyczyne choroby i sposob jej leczenia

Polecam tego lekarz, pełen profesionalizm.

Polecam tego lekarz, pełen profesionalizm.

Wspaniały,kompetentny Lekarz. Nieprawdopodobnie Cudowny Człowiek. Podarował mi dar bezcenny-nadzieję...i nigdy się nie zawiodłam. W mojej chorobie miałam szczęście spotkać Jego na swej drodze:Chirurga o wspaniałych dłoniach,wielkim sercu i charyźmie. Jest bezkonkurencyjny! Brakuje skali do oceny. Świat byłby piękniejszy i lepszy,gdyby było więcej lekarzy Jemu podobnych. Nisko chylę czoła przed profesjonalizmem,dobrocią i urokiem osobistym tego Lekarza ciała i duszy.

bardzo dobry specjalista i świetny człowiek godny polecenia dziękuje za więzadło

Kompetentny lekarz i przemiły człowiek,godny polecenia.

Kompetentny lekarz i przemiły człowiek,godny polecenia.

lekarz kompetentny, bardzo miły i życzliwy

lekarz kompetentny, bardzo miły i życzliwy

Byłam na wizycie u nie go jest jako lekarz bardzo uprzejmy dla pacjenta.Mówi prawdę pacjentowi o chorobie i umie pocieszyć jak tego potrzeba.Wiem ,że jest lekarzem z powołania, co innym lekarzom tego brakuje.Jestem po błędzie lekarskim i tylko on będzie mi operował nogę,bo inni lekarze spisali mnie na straty,a on się podjął i dał mi nadzieję,że będę dalej chodziła.