lekarz Dariusz Wołowiec

Godny polecenia specjalista. Bardzo miły człowiek. Mam do niego pełne zaufanie.

Godny polecenia specjalista. Bardzo miły człowiek. Mam do niego pełne zaufanie.

Polecam Pana Doktora. Jestem jego pacjentką od ok 5 lat.Teraz prowadzi moją ciążę, jak do tej pory bez zastrzeżeń. Dodam,że jest osobą bardzo sympatyczną i bezpośrednią z mega poczuciem humoru.Konkretny facet-tak o nim wyraża się mój mąż. Polecam!!

Uważam że jest to bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją drugą ciąże i jestem zadowlona

Jestem pacjentką doktora od 10 lat, prowadził moje 3 ciąże,mam do niego zaufanie.jestem mu bardzo wdzięczna.

dzięki leczeniu Pana Doktora spodziewamy sie córeczki, ciąza przebiega prawidłowo a Doktor nadal nas prowadzi JESTEM ZADOWOLONA OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY

JEST NAPRAWDĘ ŚWIETNYM FACHOWCEM ,TROSKLIWYM.PROWADZIŁ MI CIĄŻĘ ŁĄCZNIE Z PORODEM CIĘCIEM.POLECAM

Prowadził mi ciążę, wg. mnie fachowo

Prowadził mi ciążę, wg. mnie fachowo

Prowadził mi cała ciąże i jestem bardzo z tego lekarza zadowolona i na pewno nie zamienie na innego.A bylam juz u kilku.....

chodziłam do tego lekarza prywAtnie lub do amiki, na początku byłam bardzo zadowolona, ale czasami zdarzało się, że lekarz był nieuprzejmy i niecierpliwy. Gdy byłam w ciąży potraktował mnie bardzo żle. Chodziło o zwolnienie lekarskie, nie zasugerował wprost, ale wiem, ze chodziło o finanse. Zmieniłam wtedy lekarza....