PANA DOKTORA ZNAM OD 16 LAT, LECZY MOJA CÓRKĘ. JEST TO WSPANIAŁY LEKARZ. PEŁEN PROFESJONALIZM, ALE PRZEDE WSZYSTKIM CUDOWNY CZŁOWIEK. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Pan Doktor zoperował po raz drugi mojego synka ze złożoną malformacją.Jest po prostu fenomenalny. Z całym oddaniem dla Pana, Panie Doktorze - dziękujemy, Kuba Z. z rodziną.

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

Wspaniały lekarz naprawdę z powołania. Bardzo się cieszę że na pomorzu mamy takiego cudownego specjalistę od naczyniaków i nie tylko. Jeżeli ma ktoś problem z naczyniakiem bądź blizny po poparzeniu a u moich synków niestety takie wystąpiły to pan doktor bardzo sumiennie i spokojnie wszystko wytłumaczył oraz wdrożył leczenie a efekty rewelacyjne

To jest po prostu wspaniały lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek!!! Ma ogromną wiedzę i ogromne kompetencje. Nasza córka Gabrysia ma segmentranego naczyniaka na połowie twarzy i jest leczona propranololem w DSK w Białymstoku a z dr Wyrzykowskim kontaktujemy się w sprawie leczenia drogą elektroniczą zawsze nam odpisuje nawet o godz. 2:00 w nocy!!! Bardzo serdecznie wszystkim polecam, którzy borykają się z naczyniakami i anomaliami naczyniowymi. Panie doktorze zastanawiamy się kiedy Pan w ogóle śpi?! Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!!! Marta i Karol Drobiszewscy

lekarz na medal, dziecko mialo naczyniaka w twarzy, lek propranolol spowodowal calkowite wchloniecie bez operacji! tel do poradni w gd szpital kolejowy 587640803 lekarz daje swoja prywatna kom zeby byc w kontakcie!

Bardzo polecam nawet dorosłym.I nawet jak trzeba na wizytę długo czekać to warto- to człowiek który pomoże.

Normalny ,bez maniery -dobry kontakt z rodzicami ,z dzieckiem po rozmowie człowiek wie co czeka jego dziecko cierpliwy do granic.Mój syn leżał na oddziale z rozmowy z mamami innych dziecite same odczucia.Przy nim człowiek mały czy trochę większy jest bezpieczny

wspanialy czlowiek i specjalista od naczyniaków

wspanialy czlowiek i specjalista od naczyniaków

Znakomity lekarz ale nie moge sie do niego zarejstrować ponieważ żaden telefon w Szpitalu kolejowym nie jest aktualny albo zajety albo nikt nie odbiera prosze o pomoc o numer kontaktowy do rejstracjii Szpital kolejowy w gdańsku chirurgia dziecięca dziekuje za pomoc.