Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i wiem,że to była najlepsza droga jaką Doktor Wyrzykowski wyznaczył.Do tej pory nie sądziłam,że możemy w naszym kraju mieć takiego wspaniałego lekarza.Dziękuję Bogu,że zesłał nam pana Doktora,jest to niezwykły lekarz,ale i człowiek,sumienny,uczciwy,poświęcający swój cenny czas,lekarz z prawdziwego powołania.Wiem,że mój syn w lepszych rękach być już nie może.Szanowny Panie Doktorze z CAŁEGO SERCA WIELKIE DZIĘKUJĘ i z całego serca polecam-mama Filipka i ten ,,mały człowieczek''.

To jest po prostu wspaniały lekarz a przede wszystkim wspaniały człowiek!!! Ma ogromną wiedzę i ogromne kompetencje. Nasza córka Gabrysia ma segmentranego naczyniaka na połowie twarzy i jest leczona propranololem w DSK w Białymstoku a z dr Wyrzykowskim kontaktujemy się w sprawie leczenia drogą elektroniczą zawsze nam odpisuje nawet o godz. 2:00 w nocy!!! Bardzo serdecznie wszystkim polecam, którzy borykają się z naczyniakami i anomaliami naczyniowymi. Panie doktorze zastanawiamy się kiedy Pan w ogóle śpi?! Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!!! Marta i Karol Drobiszewscy

Wspaniały lekarz naprawdę z powołania. Bardzo się cieszę że na pomorzu mamy takiego cudownego specjalistę od naczyniaków i nie tylko. Jeżeli ma ktoś problem z naczyniakiem bądź blizny po poparzeniu a u moich synków niestety takie wystąpiły to pan doktor bardzo sumiennie i spokojnie wszystko wytłumaczył oraz wdrożył leczenie a efekty rewelacyjne

Normalny ,bez maniery -dobry kontakt z rodzicami ,z dzieckiem po rozmowie człowiek wie co czeka jego dziecko cierpliwy do granic.Mój syn leżał na oddziale z rozmowy z mamami innych dziecite same odczucia.Przy nim człowiek mały czy trochę większy jest bezpieczny

Nie pamiętam dokładnie kosztu wizyty ale wahała się w granicy 100 czy 200zł prywatnie. pisze o tym aby innych uspokoić bo widziałam inną kwotę, być może nad którą sama bym się zastanowiła. Lekarz super, pomocna dłoń, myśle że każdy może spróbować najpierw na forum, do mnie odpisał, czułam się całkowicie zagubiona, a na dodatek mieszkam na drugim końcu Polski, ale planowaliśmy wakacje nad morzem, wprawdzie nie w Gdańsku, ale z tamtąd było bliżej i udało nam się umówić. Lekarz o wielkim sercu, można być z nim w kontakcie @, polecam ...

Lekarz o wielkim sercu, można być z nim w kontakcie @, polecam na prawde warto, ale trzeba planować takie wizyty ponieważ jak pamiętm kolejka była do przodu o jakieś 5, 6 mieięcy,
pozdrawiam

Najwiekszy profesjonalista z jakim do tej pory się spotkałam. A przy okazji niesamowicie ujmujacy i dobry człowiek. Nie stwarza dystansu, rzeczowo i spokojnie tłumaczy, bardzo pomógł mojej córeczce. Jeździliśmy do niego ze Śląska i pojechałabym na kraj świata do takiego lekarza. Można do niego zawsze napisać i zadzwonić, nie wiem, jakim cudem znajduje czas na odpisywanie zdesperowanym rodzicom na posty. Gorąco gorąco polecam wszystkim mającym problem z naczyniakami.

Doktor Wyrzykowski opiekuje sie naszym synkiem z malformacją żylną twarzoczaszki. Po tylu wizytach u wielu "fachowców" wreszcie znalazłam człowieka, który zna się na rzeczy, który się nie waha, który ma dla nas czas, który zechciał nam pomóc! POLECAM !!!

Znakomity lekarz ale nie moge sie do niego zarejstrować ponieważ żaden telefon w Szpitalu kolejowym nie jest aktualny albo zajety albo nikt nie odbiera prosze o pomoc o numer kontaktowy do rejstracjii Szpital kolejowy w gdańsku chirurgia dziecięca dziekuje za pomoc.

Najlepszy lekarz na świecie. Prywatna konsultacja nie była początkiem ciężkich wydatków i kolejnych wizyt lecz bezpośrednią drogą do operacji dziecka (na NFZ) w Swissmedzie. Świetne warunki, XXI wiek. Operację pan dr przeprowadził w sposób zasługujący na najwyższe uznanie, problem usunięto, a kunszt doktora sprawił, że córce nie pozostała nawet blizna. Dziękujemy!!!

Mistrz w swoim fachu .Jedyny profesjionalny lekarz z zakresu naczyniaków .Po bieganinie w Warszawie w centrum zdrowia dziecka u dr Bagińskiej i u innych ,,sław,, w Łodzi na ul Spornej trafiliśmy na Dr Wyrzykowskiego i w 4 lata wyprowadził nam dziecko z cięzkiego naczyniaka zajmujacego pół twarzy .