Jedyny taki ..cały oddany pracy ,nie wiem kiedy on śpi,odpoczywa,na maile odpowiada błyskawicznie,każdego dzieciaczka wyciągnie z ciężkiego naczyniaka...chwała mu za to co robi...nie ma takich ludzi,lekarzy,jest on jeden.POLECAM.

Mistrz w swoim fachu .Jedyny profesjionalny lekarz z zakresu naczyniaków .Po bieganinie w Warszawie w centrum zdrowia dziecka u dr Bagińskiej i u innych ,,sław,, w Łodzi na ul Spornej trafiliśmy na Dr Wyrzykowskiego i w 4 lata wyprowadził nam dziecko z cięzkiego naczyniaka zajmujacego pół twarzy .

Najwiekszy profesjonalista z jakim do tej pory się spotkałam. A przy okazji niesamowicie ujmujacy i dobry człowiek. Nie stwarza dystansu, rzeczowo i spokojnie tłumaczy, bardzo pomógł mojej córeczce. Jeździliśmy do niego ze Śląska i pojechałabym na kraj świata do takiego lekarza. Można do niego zawsze napisać i zadzwonić, nie wiem, jakim cudem znajduje czas na odpisywanie zdesperowanym rodzicom na posty. Gorąco gorąco polecam wszystkim mającym problem z naczyniakami.

jest to bardzo dobrzy lekarz u którego można zawsze liczyż o pomoc. jest to wspaniały człowiek

bardzo dobry specjalista.polecam.nie zastapiony.

bardzo dobry specjalista.polecam.nie zastapiony.

Bardzo polecam dzięki niemu dziecku znikł naczyniak,duży naczyniak,bardzo dobry fachowiec dziękuję polecam .

Kochany Pan Doktor:) polecam bardzo:) pomogl corce zooperowal narosl na policzku i wycial guza mozna powiedziec ze uratowaj jej zycie bede mu wdzieczna do konca zycia:) Moja corka uwielbia pana doktora

Pan Doktor operował moją córeczkę, to wspaniały, dobry człowiek i lekarz.

Pan Doktor operował moją córeczkę, to wspaniały, dobry człowiek i lekarz.

Najlepszy,najserdeczniejszy, najszczerszy lekarz jakiego spotkałam ,a leczy już moją córkę 8 lat.

Rewelacyjny lekarz. Pełen spokoju, profesjonalizmu i pogody ducha.Usunął naczyniaka pod oczkiem naszej 7 miesięcznej córeczki. Polecamy na sto procent.