Najlepszy lekarz na świecie. Prywatna konsultacja nie była początkiem ciężkich wydatków i kolejnych wizyt lecz bezpośrednią drogą do operacji dziecka (na NFZ) w Swissmedzie. Świetne warunki, XXI wiek. Operację pan dr przeprowadził w sposób zasługujący na najwyższe uznanie, problem usunięto, a kunszt doktora sprawił, że córce nie pozostała nawet blizna. Dziękujemy!!!

Wspaniały człowiek i super lekarz!Zawsze można do niego zadzwonić lub napisać. Zawsze znajdzie czas.

Doktor Wyrzykowski opiekuje sie naszym synkiem z malformacją żylną twarzoczaszki. Po tylu wizytach u wielu "fachowców" wreszcie znalazłam człowieka, który zna się na rzeczy, który się nie waha, który ma dla nas czas, który zechciał nam pomóc! POLECAM !!!

polecam w 100 %, jestem po kilku zabiegach i za każdym razem jest tylko lepiej, pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do pacjenta.

Wszystko już pozstało wcześniej napisane. Gorąco polecam

Wszystko już pozstało wcześniej napisane.
Gorąco polecam

Lepszego i bardziej profesjonalnego lekarza nie spotkaliśmy z mężem szukając pomocy w leczeniu córy, która ma naczyniaka powieki. Profesjonalista i przemiły człowiek o "złotej duszy". Powierzylibyśmy ponownie bez obaw córe w ręce tego specjalisty gdyby zaszła taka konieczność.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Bardzo pomógł mojemu synkowi. Warto do niego pojechać, nawet z drugiego krańca Polski.

Świetny lekarz. Jestem pod jego opieką już 5 lat. Ostatnio miałam operacje i jest wszystko dobrze. Pan doktor bardzo mi pomógł. W 100% polecam tego lekarza.

Rewelacyjny specjalista, bardzo profesjonalne podejście i kompleksowa opieka.

Rewelacyjny specjalista, bardzo profesjonalne podejście i kompleksowa opieka.

Nie pamiętam dokładnie kosztu wizyty ale wahała się w granicy 100 czy 200zł prywatnie. pisze o tym aby innych uspokoić bo widziałam inną kwotę, być może nad którą sama bym się zastanowiła. Lekarz super, pomocna dłoń, myśle że każdy może spróbować najpierw na forum, do mnie odpisał, czułam się całkowicie zagubiona, a na dodatek mieszkam na drugim końcu Polski, ale planowaliśmy wakacje nad morzem, wprawdzie nie w Gdańsku, ale z tamtąd było bliżej i udało nam się umówić. Lekarz o wielkim sercu, można być z nim w kontakcie @, polecam ...

Lekarz o wielkim sercu, można być z nim w kontakcie @, polecam na prawde warto, ale trzeba planować takie wizyty ponieważ jak pamiętm kolejka była do przodu o jakieś 5, 6 mieięcy,
pozdrawiam