dr n. med. Dariusz Żabicki

Doktor nie wystawił zwolnienia, nie wykonał zabiegu bo było za późno ( 11 przed południem!), a ja mam teraz problem w pracy. Nie polecam

Niesamowity lekarz. Czyścił mi ranę po idiocie z Bydgoszczy kilka tygodni! Nie chciał praktycznie nic. Chciał pomóc! Poczucie humoru, dostępność! Nie ma już takich lekarzy! A to nie zwykły lekarz tylko Doktor (łac. doctor = nauczyciel, mistrz; w skrócie: dr. Wielkie dzięki dla Pana

Zetknęłam się z dr. Żabickim trochę przypadkowo. Pomimo nietypowej sytuacji okazał się profesjonalny, troskliwy i życzliwy. Anioł nie człowiek i chyba, niestety, ginący gatunek. bardzo dziękuję Panu Doktorowi za pomoc i gorąco go polecam.

NAPRAWDĘ POLECAM DR ŻABICKIEGO. BARDZO UPRZEJMY I POMOCNY. WIDAĆ ŻE ZALEŻY MU NA PACJĘCIE,A NIE NA PIENIĄDZACH.

Bardzo kontaktowy, kompetentny lekarz. Mi bardzo szybko pomógł i trafnie postawił diagnozę