dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

Pan doktor Żak to chodzący Anioł na ziemi. Nie dawno byłam operowana w szpitalu św. Wincentego w Warszawie opieka przed i po operacji pierwsza klasa nigdy nie spotkałam się z taką przemiłą i troskliwą opieką. Pan doktor od samego początku wszystko dokładnie wyjaśnił i otoczył swoją opieką nawet po operacji cały czas przychodził do swoich pacjentów(nie poszedł do domu dopóki nie upewnił się że jego pacjenci dobrze się czuja). Każdemu choremu polecam Pana doktora Żak pod jego opieką człowiek nie boi się choroby i ma siłę do walki o zdrowie. Dziękuję.

Byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu im. Św. Wincentego( nowotwór esicy). Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Wiedza, zaangażowanie i kultura osobista doktora-nie mogłam trafić lepiej. Dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego.

Pan doktor operował mi tarczyce w szpitalu Lux-med na Wincentego .Mogę tylko raz jeszcze podziękować ,kultura ,osobista ,szacunek do pacjenta ,punktualnosc ,ogromna wiedza i zaangazowanie i tak mozna wymieniac bez końca .Kazdemu pacjentowi życzę spotkania takiego lekarza .Przepraszam doktorze wiem jak wielu ma Pan pacjentów ale musze polecać.Kłaniam sie nisko i dziękuję raz jeszcze.

Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi Dariuszowi Żak oraz zespołowi lekarzy i pielęgniarek oddziału chirurgii onkologicznej Szpitala św. Wincentego Lux Med w Warszawie za wzorowe przeprowadzenie zabiegu RPLND i leczenie pooperacyjne naszego syna Pawełka. Szpital ten jest placówką o najwyższych standardach leczenia i opieki onkologicznej w Polsce. Pan Dr. Dariusz Żak jest wspaniałym lekarzem o wielkiej empatii do pacjentów, ciepłym i bardzo życzliwym podejściu do chorego. Dzięki wielkiemu sercu i życzliwości Pana doktora nasz syn odzyskał wiarę i nadzieję w trudnym leczeniu nowotworu. Dziękujemy bardzo.

Dziękujemy bardzo.

Z całym sercem polecam dr.Zaka oraz jego zespół lekarzy że szpitala Magodent..Świetny lekarz i profesjonalna obsługa szpitala.. Dziękuję za przeprowadzoną operację tarczycy...duzo zdrowia i sił w wykonywaniu tak trudnego zawodu panie dr. DARIUSZU ŻAK ..

Dziękuje za wspaniałą opiekę i wykonaną operacje . Niech spływają na Pana wszelkie łaski i błogosławieństwo na Pana pracę .

Dziękuje za wspaniałą opiekę i wykonaną operacje .
Niech spływają na Pana wszelkie łaski i błogosławieństwo
na Pana pracę .

Wycięcie nowotworu tarczycy. Polecam. Również w rozmowach z innymi pacjentami, podczas pobytu w szpitalu, mogłam usłyszeć same superlatywy na temat pana dr Żaka

Udałam się do szpitala w Wieliszewie na konsultacje związaną ze znamieniem. Trafiłam do dr Żaka i nadal nie mogę wyjść ze zdziwienia, że w ogóle coś takiego jest możliwe. Zwykle czas oczekiwania na zabieg usunięcia trwa do kilku tygodni mój został wykonany w ciągu godziny. Pacjent w tym szpitalu nie czuje się jak zło konieczne. Dr Żak natomiast to profesjonalista wzbudzający ogromne zaufanie, niezwykle miły i serdeczny człowiek. Magdalena K.

Pod koniec czerwca 2012 roku trafiłem do szpitala w Wieliszewie z rakiem żołądka, pomimo mojego wieku (80 lat) zostałem obdarzony niesamowitą opieką ze strony pielęgniarek oraz dr. Żaka, który operacyjnie wyciął część mojego żołądka. W dzisiejszych czasach nie na co dzień trafia się na tak wspaniałych lekarzy, od samego początku pobytu w szpitalu obdarzyłem go 100% zaufaniem. Polecam. Stanisław Paź.

w dniu 04.10.2012 byłem operowany na raka jelita przez dr. Dariusza Żak w rewelacyjnym szpitalu onkologicznym w Wieliszewie. Żyję na tym Świecie 63 lata i dotychczas nie spotkałem się z tak genialnym lekarzem i człowiekiem. Wyjątkowej klasy specjalista, wzbudzający od pierwszego spotkania 100% zaufania. w tak trudnej sytuacji zdrowotnej byłem całkowicie spokojny o wynik zabiegu, ponieważ wiedziałem, że w lepsze ręce już nie mogłem trafić. Panie doktorze-nigdy nie zapomnę tego, co Pan dla mnie zrobił. Sam nowoczesny szpital, jest najlepszym dowodem, że można w prywatnej placówce AM stworzyć warunki, o których nikomu się nie śniło. Szkoda tylko, że nasi ograniczeni parlamentarzyści, nie rozumieją słowa prywatyzacja. Szpital, jak większość w dobie kryzysu, również boryka się z problemami finansowymi, ale tam tego pacjent nie odczuwa, w myśl hasła przewodniego w tej placówce, czyli "Pacjent jest najważniejszy" i to jest całkowita prawda. Zdecydowałem, że w miarę moich możliwości dołożę swoją cegiełkę na wsparcie finansowe dla takiej placówki.przez 9 dni pobytu w szpitalu spotykałem się bez przerwy z ciepłem i troską o pacjenta całego personelu lekarskiego i pielęgniarek, które sprawiały, że każdy pacjent czuł się jedyny i wyjątkowy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Krzysztof Gołaszewski