lekarz Dariusz Zapieraczyński

Pan Doktor to wysokiej klasy specjalista, a przy tym wspaniały i bezinteresowny człowiek, który ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Profesjonalne podejście, a co najważniejsze szybka i trafna diagnoza. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo. Polecam wizytę u Pana Doktora.

Pan Doktor,to wspaniały lekarz a przede wszystkim czlowiek.Bezinteresowny w swej praktyce lekarskiej.Nieoceniony fachowiec,skromny i niebywale zdolny.Cieżkie zlamanie nadgarstka z przemieszczeniem ,gdzie grozilo kalectwo,tak zoperował,ze osoba robiąca rtg nie wierzyła ,że można tak poskładać kości.Jestem ogromnie wdzieczna i nie pozwole złego słowa na tego czlowieka powiedziec.Obserwując Jego pracę na pogotowiu i w szpitalu ,uwazam,że to geniusz.Oddany dla pacjenta bezgranicznie,kosztem swoich sił i odpoczynku.Malo jest takich lekarzy. o

o

Pan Doktor ortopeda wczoraj powinien przyjmować pacjentów w Łodzi w przychodni na Sienkiewicza od 16 do 20. Czekałam od godziny 15. Spóźnił się 3 godziny i ustalił swoją kolejkę przyjmowania pacjentów. Mimo że byłam 10 pacjentką czekałam bardzo długo na przyjęcie. Z gabinetu wyszłam przed godziną 24. Mimo że był to ostatni dzień pracy Pana Doktora Dariusza Zapieraczyńskiego w tej placówce to taki brak szacunku dla czasu pacjentów pozostawia wiele do życzenia.

Pierwszy raz spotykam lekarza który bezinteresownie zajmuje się pacjentem poprostu szacunek dla Pana doktora

WITAM CHCIAŁAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA OPIEKĘ I ZA ZABIEG KTÓRY PAN DOKTOR WYKONAŁ NIE MUSIAŁAM DŁUGO CZEKAĆ NA ZABIEG BARDZO TROSKLIWIE ZAJĄŁ SIĘ MNĄ PO ZABIEGU JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ PODCZAS POBYTU W SZPITALU