Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

To najlepszy lekarz jakiego znam - nie tylko pod wzgledem laryngologicznym. Uczciwie, bez wymuszania wizyt, bez dziwnych badań, prosto z mostu. Wszystko wytlumaczy, wszystko wyjasni. Wizyta krótka i droga, ale skuteczne porady. Duże doświadczenie, super podejście, ludzki. Czego chcieć więcej? Poza tym jak z mamą pojechaliśmy do Warszawy (mama ma raka krtani), to nawet tam okazalo się, ze doktor ma świetną reputację, i lekarze z warszawy i pacjenci wypowiadają się o nim z szacunkiem. Dziekuję doktorze.

bardzo miły lekarz, byłam z moja niespełna 4-letnia córką. budzi duze zaufanie i ma podejscie do małych pacjentów. zdjagnozował szybko i trafnie.

Wzbudza zaufanie i tłumaczy istotę choroby,gabinet przyjemny ,dobre wyposażenie i nie pobiera dodatkowych opłat za badanie słuchu .jestem zadowolony i polecam jego znajomym.Zly dojazd do gabinetu.M.P

JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNYM LEKARZEM, POLECAM GO WSZYSTKIM I NIE ZNAM OSOBY, KTÓRA BYŁABY NIEZADOWOLONA. MOŻNA CHODZIĆ PO RÓŻNYCH LEKARZACH I WYDAWAĆ PIENIĄDZE ALE JEŻELI KTOŚ MA NAPRAWDĘ POMÓC TO TYLKO ON, WIEM CO MÓWIĘ, MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE!!!!!!!!

Lekarz do którego warto sie udać jak mam duże problemy zdrowotne i trwa to za długo.Pomogł moim Rodzicą,teraz moim dziecią.Polecam i mimo dużej odległosci do Lubania z Jeleniej Gory warto odwiedzić tego lekarza.R. G

Polecony mi przez przyjaciół ze Zgorzelca.Drogi ale naprawde warto oodwiedzic jego gabinet gdy inni zawodzą.Gdy poprosiłAM ABY ZOPEROWAŁ NASZE DZIECKO

Polecam. Super fachowiec. Uczciwie - ale nie da rady w prywatnym gabinecie skrócić terminu przyjęcia do szpitala. Z drugiej strony - kolejki w szpitalu są akceptowalne w porównaniu do innych oddziałów laryngologicznych. Uprzejmy. Leczenie które stosuje pomaga mi. Polecam.

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz ,trochę mnie jako matkę dziecka uspokoił,ze niedosluch u dziecka jest do wyleczenia i faktycznie po operacji dziecko dobrze słyszy.Poprzedni laryngolog tylko mnie straszył,że już za pózno i wpędził mnie w nerwice.Polecam doktora z czystym sumieniem .Alicja R

Jako lekarz wzbudza ogromne zaufanie,potrhafi zazartowac i ma świetne podejście do dzieci.Nasza córeczka jedynie u p.doktora pozwala się badać bez strachu i płaczu .M.M

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubań"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12

59-900 Zgorzelec
Gabinet specjalistyczny
Torowa 12
59-800 Lubań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra