dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Jestem pacjentem doktora od kilku lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Nie przepisuje pierwszych lepszych leków tylko wcześniej pyta o ewentualne inne choroby. Mój stan zdrowia znacząco się poprawił. Jak można oceniać kogoś tylko po jednej wizycie.

Specjalista najwyższej klasy. Lata doświadczenia i domyślam się, że i również setki/tysiące wyleczonych i uratowanych pacjentów. Chłodne, analityczne podejście do problemu i przedstawienie kilku opcji rozwiązania. Europejska klasa i doświadczenie medyczne. Polecam

Niektóre osoby nie powinny być lekarzami i pan Zejc właśnie do nich się zalicza. Podejście do pacjenta żadne, opryskliwość od wejścia aż do wyjścia. Pretensje o to, że na dany dzień ma za dużo pacjentów, za wolny system, a pacjenci kiedyś byli lepsi. Jednym słowem - pan doktor był obrażony, że pacjent zjawił się na wizycie.Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Radzę zmienić profesję, jeśli przyjmowanie pacjentów jest czym tak uciążliwym.

Dotyczy badania na niewydolność żylną. Niestety w mojej opinii pan doktor powinien poprawić podejście do pacjenta. Ale jak powiedział on sam „to Pani opinia, inni uważają inaczej”, rozumiem więc, że zaczytuje się w tutejszych komentarzach. Badanie przeprowadzone ok. Tu nie mam uwag. Ale odpowiedzi na moje pytania mogły być wypowiedziane z większą empatią i mniejszym burczeniem pod nosem jak ktoś obrażony, że musi przyjąć pacjenta. To ja jestem pacjentką i nie mam wiedzy medycznej, więc oczekuję takiego traktowania, żebym wyszła z gabinetu z informacją co rekomendowane, co robić dalej, a ...

Badanie przeprowadzone ok. Tu nie mam uwag. Ale odpowiedzi na moje pytania mogły być wypowiedziane z większą empatią i mniejszym burczeniem pod nosem jak ktoś obrażony, że musi przyjąć pacjenta. To ja jestem pacjentką i nie mam wiedzy medycznej, więc oczekuję takiego traktowania, żebym wyszła z gabinetu z informacją co rekomendowane, co robić dalej, a nie tylko z kartką z badania i echem rzuconego „co ja mam dać Pani moje nogi?”

Doskonały specjalista..Polecam mądrym pacjentom, gotowym wyzdrowieć. Pan Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta i dużą wiedzę. To rzadko się obecnie zdarza. Zmiana diety może być prostym remedium na uciążliwe schorzenia. Od lat cierpiałam na choroby żylne kończyn dolnych, miałam niedomykające się zastawki, notorycznie puchly mi nogi, bardzo bolały. Byłam gotowa na bolesne kosztowne zabiegi, a P. Doktor wyleczyl mnie w 3miesiace. Wystarczyło zmienić dietę. Od ponad 4 lat choroba nie wróciła, mogłam odstawić też leki. Warto posłuchać mądrego specjalisty! DZIĘKUJĘ P. Doktorze!!!

Pan dr stwierdził że będę chorować dopóki będę jeść mięso... Po tym komentarzu stwierdziłam że to moje pierwsza i ostatnia wizyta. Mialam zakrzep w nodze w ciąży.

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!! Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Po prostu nie mogłam uwierzyć,że są tacy lekarze!!!
Pan Doktor powinnien podlegać ścisłej ochronie jako gatunek wymierający!!!

Bylam u Pana Doktora dzisiaj. Uwierzcie mi ,ze jeszcze nigdy nie spotkalam się z takim zainteresowaniem lekarza swoim pacjentem.Wielu lekarzy juz odwiedzilam w swoim zyciu i wiekszość mnie zbywala. Zaczynam leczenie i jestem dobrej mysli. Doktor wszystko wytlumaczyl, skierowal na badania. Nie jestem znajomą doktora jak tu ktos zarzuca wpisujacym pochwały. Nie bylam też prywatnie. Dużo zdrowia Panie Doktorze.

lekarz godny polecenia -polecam w 100% ma podejście do pacjenta -uprzejmy,potrafi słuchać -tłumaczy ze zrozumieniem

Powiem tak, pojechałem do doktora na konsultacje w sprawie przetoki do dializ z polecenia znajomego po przeszczepie,jestem po przeszczepie nerki.Tyle lat tułania się po szpitalach, po lekarzach.Wszystko mi wytłumaczył,sympatyczny,konkretny.Moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia jeśli będę potrzebował pomocy chirurga naczyniowego.Więcej takich lekarzy i ta nasza służba zdrowia wyglądała by inaczej.Pozdrawiam.