dr Dariusz Ziółkowski

2,9
2,4

Nie polecam, zero objaśnienia po dwóch wizytach rezygnuje z prowadzenia ciąży u tego „lekarza” na pierwszej wizycie wystraszył mnie mówiąc ze nie widzi bicia serca, u poprzedniego lekarza było, co tez mu powiedziałam, przepisał luteine nie mówiąc po co, dlaczego, zero empatii dziecko w przeciągu tygodnia według doktorka się nie rozwinęło Tz taki sam prognozowany tydzień ciąży. Po dwóch wizytach nie doczekałam się karty ciąży… choć niby wszystko ok. Nastawienie do pacjenta - aby odbębnić i następny.

Pan doktor jest na tą chwilę uważam najlepszym lekarzem w Lubinie. Chodziłam po różnych lekarzach Feminach itd. ale żaden lekarz na wizycie nie wytłumaczył i nie zatroszczył się o mnie tak jak Pan doktor Ziółkowski. Kompleksowe badania, wyniki i porady odnośnie zdrowia na najwyższym poziomie. Bardzo polecam.

Poniża. Wizyta u niego to coś okropnego. Żałuję że nie zrezygnowałam na pierwszej wizycie a dopiero po 3. Nie liczy się ze zdaniem pacjentki.

Poniża.

Mam nadzieje że więcej nie będę miała okazji trafic na tego niby doktora na prywatnej wizycie nawet nie raczył mnie zbadać do tego byl bardzo nieuprzejmy

Niestety pan pan doktor szczególnie dobry nie jest. Może i ginekologiem jest niezłym , ale zachowanie, kultura, czy podejśćie do pacjetki jest fatalne - niegrzeczny, opryskliwy, złośliwy - jak a dobrego lekarza to za wiele tych wad - nie polecam!

Konowała Ziółkowskiego nie poleciłabym najwiekszemu wrogowi. Przetrzymał moją ciążę dwa tygodnie skutkiem czego była zamartwica płodu. Moja córeczka ledwo uszła z życiem pomijając już fakt że przy badaniu wziernikiem uszkodził jej głowę i urodziła się z potężnym strupem aż strach pomyśleć co by było gdyby to było ciemiączko... a mnie po cesarskim cięciu przy infekcji w szwie pruł na żywca bez żadnego znieczulenia trzy dbni po operacji na świeżej ranie. masakra

Doktor Ziółkowski uratował mnie i moje dziecko i za jestem mu wdzięczna

Doktor Ziółkowski uratował mnie i moje dziecko i za jestem mu wdzięczna

Lekarz godny zaufania. Polecam!! Zapobiegliwy!!

Lekarz godny zaufania. Polecam!! Zapobiegliwy!!

Bardzo dobry lekarz. Godny zaufania, dokładny. Miły, choć do specyficznego poczucia humoru trzeba się przyzwyczaić :) Prowadził moją ciążę - jestem bardzo zadowolona z opieki.

Prowadził moją ciążę - jestem bardzo zadowolona z opieki.