lekarz Dariusz Zwolski

Witam Chciałabym polecić dr Dariusza Zwolskiego ze Szpitala Wojskowego w Lublinie.Przebywałam tam kilka dni opieka ze strony dr Zwolskiego bardzo dobra w końcu ktoś mi pomógl. Opieka i atmosfera na oddziale bardzo dobra . Polecam jeszcza raz

Witam Powiem tak, dziewczyny Dr n. med. Dariusz Zwolski to specjalista ginekologii w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, jeśli wybieracie się do ginekologa to tylko do Pana Doktora, wiem co mówię ponieważ niedawno byłam jego pacjentką i takiej opieki ze strony lekarza i położnych nie ma nigdzie, a byłam już w kilku szpitalach . Doktor Zwolski najpierw bada chorobę a potem ją leczy, a nie odwrotnie(z czym się niejednokrotnie spotkałam) , dzięki niemu zaczynam wreszcie wracać do zdrowia, bo po tych wszystkich pseudo leczeniach sądziłam że już nigdy nie ...

Witam
Powiem tak, dziewczyny Dr n. med. Dariusz Zwolski to specjalista ginekologii w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, jeśli wybieracie się do ginekologa to tylko do Pana Doktora, wiem co mówię ponieważ niedawno byłam jego pacjentką i takiej opieki ze strony lekarza i położnych nie ma nigdzie, a byłam już w kilku szpitalach . Doktor Zwolski najpierw bada chorobę a potem ją leczy, a nie odwrotnie(z czym się niejednokrotnie spotkałam) , dzięki niemu zaczynam wreszcie wracać do zdrowia, bo po tych wszystkich pseudo leczeniach sądziłam że już nigdy nie wyzdrowieję. To dzięki Panu Doktorowi zaczynam znowu normalnie żyć. Więc jeśli mam polecić "jakiegoś" ginekologa to tylko Doktora nauk medycznych Dariusza Zwolskiego z I Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.