lekarz Dawid Herman

Najlepszy Gabinet w Gdyni.Pan dr Dawid empatyczny ,przemiły ,perfekcyjny ,omawiał cały proces leczenia.,delikatny podczas zabiegów.Posiadał duże zrozumienie mojego lęku o ból.W gabinecie z Panem doktorem pracuje przemiła Pani Sławka asystentka.Polecam gabinet ,jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Następne wizyty tylko tutaj.

Ulubiony lekarz moich dzieci i mój.Super podejście do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.Cierpliwy,uprzejmy,delikatny.Takiego stomatologa ze świecą szukać!!!

Super doktor profesjonalizm fachowość profesjonalizm fachowość profesjonalizm fachowość profesjonalizm fachowość

moj dentysta ulubiony :) chodze do pana doktora juz jakis czas i naprawde polecam. Oby byl zawsze taki profesjonalny.

świetny lekarz, profesjonalista, delikatny i kompetentny, polecam szczerze...

świetny lekarz, profesjonalista, delikatny i kompetentny, polecam szczerze...

Jestem zachwycona.Lekarz kompetentny, delikatny.Atmosfera jak w domu.Bezstresowo i bez boleśnie.Najlepszy dentysta jakiegokolwiek i kiedykolwiek miałam.Szczerze polecam

Pan Doktor bardzo sympatyczny, kompetentny z odpowiednim podejściem do pacjenta - szczególnie do dzieci. Polecam tego lekarza!

Bardzo sprawnie, bardzo delikatnie,po prostu zna się...

Bardzo sprawnie, bardzo delikatnie,po prostu zna się...

Szybko, sprawnie i jak na dentystę bez boleśnie :)

Szybko, sprawnie i jak na dentystę bez boleśnie :)

Szczerze polecam, dr bardzo delikatny i profesjonalny. Kompleksowo zajmuje się pacjentem.