dr n. med. Dawid Kędzia

Otolaryngolog

Gorąco polecam fachową opiekę medyczną, którą oferuje Pan doktor Dawid Kędzia. Bardzo sumienny, empatyczny i skrupulatny lekarz. Dokładnie mnie przebadał i tłumaczył wszystkie aspekty dotyczące leczenia. Wiem, że jeżeli będzie taka potrzeba to będę ponownie korzystać z pomocy Pana doktora Kędzia.

Polecam Pana doktora operował mojego synka.od.razu po.zabiegu miał.czas podejść wszystko wytłumaczyć co zrobił jak się udało, uspokoić. Świetne podejście do dziecka, odpowiada szczerze na każde pytania.

Bardzo dobry lekarz. Sumienny, konkretny, rzetelny. Dokładnie zbadał, zlecił diagnostykę. Godny polecenia!

U Pana doktora jak do tej pory byłam raz. Według mnie wspaniały lekarz poświęcił mi bardzo dużo czasu, nie patrzył na zegarek jak inni lekarze. Niedługo znowu się do niego wybieram liczę, że mi pomoże. A laryngologów przeszłam wielu bo od dwóch lat przewlekłe choruje na uszy. Jako jedyny zapytał mi się czy nie chorowałam na nie w dzieciństwie zauważył u mnie powikłanie. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.