lekarz Dawid Luwański

3,7

Lekarz z powołania, dzięki dr Luwańskiemu żyje moje dziecko, bardzo profesjonalnie prowadził moją ciąże, zawsze mogłam do niego zadzwonic, czułam się bezpiecznie, w odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala celem wykonania cięcia cesarskiego. Dziękuję Panie doktorze!!!

Dawno nie byłam u tak miłego i uczynnego lekarza, który naprawdę chce pomóc a nie zbywa pacjenta. Naprawdę godny polecenia.

Brak kompetencji. Zbadal mnie pan doktor na sztuke zaglądając w gardło z odległości dwóch metrów stwierdził infekcje wirusową. Po 5 godzinach od wizyty bylem zmuszony do prywatnej wizyty domowej. Okazalo sie ze mam angine z zapaleniem gardla.