lekarz Dawid Luwański

Super lekarz i człowiek. Inni lekarze nie dawali mi szans na zachowanie jajnika i posiadanie potomstwa, Pan doktor Luwański zoperował mnie w sposób perfekcyjny, uratował mi nadzieje i dzisiaj jestem już w 30tygodniu ciąży. Z całego serca dziękuje Panu doktorowi i polecam.

Polecam tego ginekologa, lekarz z zamiłowania, dobre podejście do pacjentek, potrafi wyjaśnić wszystko co jest niezrozumiałe, widać że zna się na rzeczy. Odemnie same plusy, gdyby była możliwość to dałabym 6 gwiazdek :)

Odemnie same plusy, gdyby była możliwość to dałabym 6 gwiazdek :)

Niesamowite podejście! Najlepszy ginekolog do jakiego miałam okazje uczęszczać. Na pewno będę polecać kolejnym kobietom.

Lekarz z powołania, dzięki dr Luwańskiemu żyje moje dziecko, bardzo profesjonalnie prowadził moją ciąże, zawsze mogłam do niego zadzwonic, czułam się bezpiecznie, w odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala celem wykonania cięcia cesarskiego. Dziękuję Panie doktorze!!!

Dawno nie byłam u tak miłego i uczynnego lekarza, który naprawdę chce pomóc a nie zbywa pacjenta. Naprawdę godny polecenia.

Brak kompetencji. Zbadal mnie pan doktor na sztuke zaglądając w gardło z odległości dwóch metrów stwierdził infekcje wirusową. Po 5 godzinach od wizyty bylem zmuszony do prywatnej wizyty domowej. Okazalo sie ze mam angine z zapaleniem gardla.