Rejetracja telefoniczna <b>+48 52 523 46 44
</b>

Zabierz proszę wszystkie badania dotyczące problemu laryngologicznego na konsultacje.

Rejetracja telefoniczna <b>+48 52 523 46 44
</b>

W 2011 roku rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy i tu pomagam pacjentom łącząc obowiązek i pasję. Moim szczęściem jest ukochanie swojej codzienności…dzięki medycynie.

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!

Doktor Dawid Matyniak to pełen ciepła i profesjonalizmu lekarz traktujący pacjentów tak jak tego oczekują. Sprawia, że pacjent czuje się u Niego w gabinecie komfortowo, i strach jaki się odczuwa przed badaniem przestaje istnieć. Emanuje ciepłem i spokojem. Był lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu i każdemu życzę takiego opiekuna. W czasach kiedy tak wiele mówi się o ignorancji lekarzy to perełka.Podczas kontaktu z osobą Doktora daje się odczuć, że lubi swoją pracę i jest lekarzem z powołania. Polecam każdemu, kto szuka pomocy dobrego, kompetentnego specjalisty. Pacjentka z Włocławka Krystyna W.

Wciąż poszukujesz "Otolaryngolog Bydgoszcz"?

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz