lekarz Dawid Mrozik

Zaufany, prawdziwy specjalista, pomógł mi ze zwyrodnieniem i to szybko, rzeczowo. Przed nim diagnozował mnie inny lekarz i cieszę się, ze jednak trafiłam na Mrozika, polecam.

Profesjonalista w każdym względzie. Operował moją cieśń nadgarstka i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdzie nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Niesamowity człowiek i lekarz. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko i sprawnie w znieczuleniu miejscowym. Po godzinie byłam już w domu. Dolegliwości ustąpiły już tego samego dnia wieczorem. Obecnie nawet nie ma śladu po zabiegu. Dziękuję bardzo Doktorowi Mrozikowi.

Znakomity specjalista i człowiek. Wyleczył moją rękę po urazie sportowym. Wszystko wytłumaczył. Narysował. Leczenie u Doktora Mrozika to sama przyjemność. Bardzo dokładnie dowiedziałem się o mojej chorobie i wyleczyłem wkońcu swoją rękę po wielu próbach u innych lekarzy

Cwany lisek, uprzejmie, rzeczowo, ciagnie do swojego prywatnego gabinetu na cudowne zabiegi ale chyba nie do konca medyczne.. ;)