dr hab. n. med. Dawid Murawadr hab. n. med. Dawid Murawa - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje ...

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje najnowszym sprzętem do termoablacji tzw. Mikrofalowej),
- chirurgia jelita grubego i odbytnicy

Znajomość języków obcych:
- Język angielski
- Język niemiecki

Publikacje
Ogólna liczba prac: 328

Liczba prac z podziałem na typ publikacji:
• PRZ polski referat zjazdowy: 98
• PA polski artykuł w czasopiśmie: 64
• PWP polskie wystąpien...

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa. Polecam.

Polecam.

Od zabiegu na nowotwór jelita grubego upłynęły 4 lata a ja ciągle żywy - dzięki Panie doktorze - gorąco polecam

Bardzo kompetentny specjalista. Indywidualne podejście do Pacjentka, rzeczowość. Bardzo wrażliwy w stosunku do pacjenta. Lekarz pełen empatii. Godny polecenia!

Godny polecenia!

W tym zwaryjowanym świecie spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarza, jakim jest Pan docent Dawid Murawa to wielkie szczęście, w jednym momencie zmienia się optyka patrzenia na świat. Kiedy wykryto u mnie raka odbytu - 10.I.2014 r. - Pan doktor zajął się mną kompleksowo. Jestem już dwa tygodnie po pierwszej części operacji, czuję się bardzo dobrze. Panie doktorze dziękuję za wszystko. Z poważaniem pacjent Waldemar Wolski.

Pan Doktor Dawid jest znakomitym chirurgiem ! będąc pod jego opięka widzialem jego podejscie do problemow wszystkich pacjentow tak samo ale do kazdego problemu z osobna, mialem doczynienia z wieloma lekarzami lecz tego polecił bym z calym szacunkiem wszystkim ! gdyby wszyscy byli tacy jak On nasz kraj i leczenie zmienilo by sie diametralnie. moim problemem była. TORBIEL WŁOSOWA w okolicy krzyżowej doktor Murawa podjął się tej operacji a było to już odnowienie tego po pół roku ktorą operował inny lekarz...... Doktor Murawa wykonał to metodą płatem Limberga z sąsiedztwa ...

TORBIEL WŁOSOWA w okolicy krzyżowej doktor Murawa podjął się tej operacji a było to już odnowienie tego po pół roku ktorą operował inny lekarz...... Doktor Murawa wykonał to metodą płatem Limberga z sąsiedztwa po tej metodzie dochodziłem do siebie bardzo krótko, nie odczuwalem zadnych bolow niz po normalnej metodzie standartowej. Polecam to wszystkim pacjentom ktorzy tez mieli z tym problem. sam proces leczenie w szpitalu trwał 5 dni natomiast w domu po kilku dniach mogłem juz normalnie funkcjonować. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM !!!

Zawsze miły i poświęcający czas i uwagę pacjentom. Potrafi stanąć na głowie, żeby pomóc w bardzo ciężkiej sytuacji. Operuje bez zarzutu i robi małe blizny. Polecam.

Leczy mnie od ponad 2 lat. Inni wcześniej umyli ręce. Najpierw operacja jelita grubego potem dwa razy na wątrobie. W międzyczasie chemioterapia którą Pan docent omówił w lekarzami z chemioterapii i walczył o przyspieszenie terminu. Jestem wdzięczny za wszystko co do tej pory dla mnie zrobił.!!!!!!!!!!!!!!

porządny gość a zarazem wybitny fachowiec polecam wszystkm.takich ludzi jak docent trzeba szukać ze świecą.

Do Pana doktora trafiliśmy z polecenia innego lekarza. U mojej mamy rozpoznano raka żołądka o wysokim stopniu zaawansowania w badaniach. Okazało się iż możliwości leczenia w Polsce są mniejsze niż w krajach Europy Zachodniej przy tzw ograniczonym rozsiewie do otrzewnej. Pan Doktor dzięki swoim kontaktom zagranicznym skierował nas do swojego kolegi do Berlina. Obecnie moja mama jest po operacji z zastosowaniem tzw HIPEC czyli chemioterapii dootrzewnowej. Czuje się dobrze. Choć szanse na pełne wyleczenie są małe to lekarze mówią o wydłużeniu życia w dobrym komforcie. Dziękujemy Panu Doktorowi Murawie za pomoc.

Dr. Dawid Murawa to bardzo kopmpetentny i uprzejmy lekarz, prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Szczerze go polecam innym pacjentom.

Szczerze go polecam innym pacjentom.