mgr Dawid Żakmgr Dawid Żak - zdjęcie profilowe

mgr Dawid Żak

Fizjoterapeuta

Dyplomowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth. Ukończone szkolenia Manipulacji Powięzi (FM wg. Stecco). W trakcie 3,5 letniej specjalizacji OMPT (Orthopaedic Manual Physical Therapy). Główne obszary zainteresowania to przed i pooperacyjna rehabilitacja ortopedyczna, biomechaniczne i neurofizjologiczne podstawy zaburzeń narządu ruchu, zespoły bólowe kręgosłupa oraz sposoby ich leczenia.

Wspanialy fizjoterapeuta. Wnikliwy, dokładny, uważny i pełen empatii. Bardzo sympatyczny. Z tak dokladnym badaniem podczas wizyty diagnozującej problem nie spotkałam się nigdy wcześnie,j nawet podczas wizyt lekarskich, choć korzystalam z porad profesorów ortopedii. Swoim podejściem do pacjenta, zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą sprawia, że pacjent czuje się bardzo komfortowo i jest otoczony profesjonalną opieką. Dziękuję Panie Dawidzie!

Profesjonalny, miły, pomocny. Szuka rozwiązań holistycznie, patrzy całościowo. Podejście indywidualne do pacjenta. Polecam!

Z Panem Dawidem spotkałam się po raz pierwszy w sierpniu 2017 roku, przed kolejną artroskopią stawu kolanowego. Z trudem się poruszałam, ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Dawid był moim terapeutą wiodącym – opiekunem, który nie tylko bardzo intensywnie pracował nad poprawą ruchomości mojego stawu kolanowego, przygotowując mnie do operacji, ale który nieustępliwie, lecz równocześnie sposób niezwykle taktowny, mobilizował mnie do ćwiczeń i zwiększonego wysiłku. Znakomity fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wykazujący się olbrzymią empatią i umiejętnością słuchania pacjenta i niezwykle skuteczny. Po zabiegu operacyjnym lekarze byli zadziwieni ...

Znakomity fachowiec, o bardzo wysokiej kulturze osobistej, wykazujący się olbrzymią empatią i umiejętnością słuchania pacjenta i niezwykle skuteczny. Po zabiegu operacyjnym lekarze byli zadziwieni sprawnością pacjentki w wieku emerytalnym, która tak szybko wróciła do formy…. Oczywiście rehabilitację po zabiegu odbyłam pod opieką wiodącą Pana Dawida. Bardzo cieszyłam się z tych spotkań, wiele z nich skorzystałam i nadal korzystam z zalecanych wskazówek i ćwiczeń. Jednego mi tylko żal – że mieszkam w innym mieście i nie mogę częściej korzystać z pomocy tego utalentowanego, skutecznego fizjoterapeuty.
Irena

Dzięki terapii przeprowadzonej przez Pana Dawida Żaka ustąpił wieloletni problem z kolanem i dzięki temu mogłem wrócić do aktywności fizycznej. Zaliczony Półmaraton Warszawski i kolejne biegi już niedługo. Super miły kontakt. Jeszcze raz dziękuję. Gorąco polecam.

Przed pierwszą wizytą doskwierały mi ciągłe bóle pleców, jednak z każdym kolejnym spotkaniem, masażem było coraz lepiej! Dziś, kilka miesięcy po ostatniej wizycie nie wiem, co to znaczy ból. Pan Dawid jest niesamowitym człowiekiem, profesjonalistą z ogromną wiedzą, który swoją pracę wykonuje z pasją. Ponadto rozmowa z nim jest czystą przyjemnością! ZDECYDOWANIE polecam! :)

ZDECYDOWANIE polecam! :)

Pan Dawid to fizjoterapeuta kompetentny, w pełni zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta. Pracuje z pasją, co przekłada się na pozytywne efekty w procesie leczenia. Fizjoterapeuta ambitny, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Bardzo przyjazny, życzliwy i pomocny dla pacjenta. Osobiście bardzo się cieszę, że trafiłam na tak utalentowanego specjalistę, który pomógł mi najpierw przygotować się do zabiegu, a później wrócić do sprawności ruchowej. Potrafi wysłuchać pacjenta, reagując natychmiast na pojawiające się problemy. Zawsze służący pomocą, radą i dobrym słowem. Fizjoterapeuta godny polecenia każdemu!

Chciałabym bardzo podziękować p. Dawidowi Żakowi za jego wkład i wspaniałe podejście do pacjenta. Jest to człowiek z bardzo wysokimi kwalifikacjami dzięki którym mój mąż, w chwili obecnej chodzi i wykonuje szereg czynności. Jestem mu za to bardzo wdzięczna i polecam go innym chorym.

Super ! mlody,sympatyczny,miły, usmiechniety ,potrafi ukoic ciało i duszę a nade wszystko kompetentny. GORĄCO POLECAM.

Pan Dawid Żak to bardzo wysokiej klasy terapeuta manualny. Młody, profesjonalny fizjoterapeuta, którego cechuje rzetelna wiedza w zakresie wykonywanej pracy; potrafi rzeczowo i konkretnie wytłumaczyć pacjentowi przyczyny dolegliwości, zapoznać go ze sposobem zastosowanego leczenia. Prezentuje przy tym najnowsze techniki terapii manualnej, które sam dokładnie zgłębia ucząc się od najlepszych mistrzów tej dziedziny. Pan Dawid tak dobrze zna budowę ludzkiego organizmu, że po wstępnym badaniu dokładnie wie, w którym miejscu znajduje się główne ognisko zapalne. W czasie pracy z pacjentem stwarza milą i przyjazną atmosferę, która pozwala mu odpocząć i zapomnieć o bólu. Masaże p. Dawida przynoszą długotrwałe efekty zdrowotne; Jego ręce naprawdę leczą. Z pełnym zaufaniem można "ODDAĆ SIĘ" terapii p. Dawida Żaka. Jest to młody człowiek o wysokim etosie fizjoterapeuty. Inteligencja , kultura osobista, takt i poczucie humoru sprawiają,że p. Dawid jest według mnie wzorem dla innych pracowników służby zdrowia.

Dawid to profesjonalista, wykonuje zabiegi na regenerację oraz kontuzje na bardzo wysokim poziomie. Dzięki Dawidowi, pojechałam na Mistrzostwa Świata w kickboxingu bez żadnej kontuzji. Po zawodach prowadzi profesjonalne zabiegi na regenerację organizmu. Jeśli fizjoterapia to tylko z Dawidem. Doprowadza organizm do całkowitej używalności :) Polecam w 100%!