Pan Dejan Simić jest lekarzem, który w pełni zasługuje na polecenie. Zabieg rekonstrukcji ACL, mojego kolana przeprowadził w sposób mistrzowski. Najlepszym dowodem jest to, że po 6 tygodniach od operacji swobodnie się poruszałem z pełnym wyprostem stawu kolanowego. Jego zaangażowanie, uprzejmość, merytoryczne przygotowanie przed, w trakcie i po zabiegu zasługuje na najwyższe słowa uznania. W czasie, gdy dzisiejsza "służba zdrowia" traktuje pacjenta instrumentalnie taki ortopeda to rzadkość.

"Świetny lekarz, rzeczowy, kompetentny, poświęca wystarczająco dużo czasu na poznanie dolegliwości pacjenta, doskonale wyjaśnia dolegliwości, wykonuje USG w gabinecie już podczas pierwszej wisyty, dodatkowo bardzo sympatyczna osobowość, polecam"

U tego lekarza byłam podczas leczenia zerwanego ściegna Achillesa. Scięgno zostało zszyte operacyjnie 22 maja w innym szpitalu. 21.07.12 podknełam się na schodach, oparłam się na kontuzjowanej nodze i znowu coś strzelilo mi w tym ściegnie. 23.06 byłam na wizycie u doktora Simić`a, który bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Podczas badania USG stwierdził naderwanie owego sciegna, opowiedział o przyczynach oraz o ogólnym przebiegu leczenia ściegien Achillesa. Zaproponował kilka metod leczenia, z których sama moglam wybrac najbardziej mi odpowiadającą. Uwazam, iz jest to lekarz kompetentny, uprzejmy, wyrozumiały i godny polecenia.

Pan Dejan Simić to najlepszy ortopeda w regionie - ciesze się, ze w Wodzisławiu mamy takich świetnych lekarzy!

po przejściu kilku ortopedów u doktora Simica wreszcie wyleczyłem achilesy teraz leczę u niego inne schorzenie i wreszcie wiem co mi jest i jak postępować, wszystko wyjaśnione i wytłumaczone , Super lekarz

Jest świetnym ortopedą,zawsze uśmiechnięty,uprzejmy, miły i sympatyczny z poczuciem humoru.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy.

Kompetentny, rzetelny lekarz, a przy tym życzliwy. Polecam innym pacjentom.

Kompetentny, rzetelny lekarz, a przy tym życzliwy. Polecam innym pacjentom.

Ja nie zdawałam sobie sprawy,że tacy lekarze jeszcze żyją!!!!Zdecydownie polecam Pan Doktor bardzo pozytywny,a do tego konkretny,pomocny, prze sympatyczny....jednym słowem jestem nim oczarowana!!!!Polecam wszystkim!

Rewelacyjny lekarz, ktory zawsze z wielka uwaga podchodzi do moich problemów. Bardzo mocno polecam Pana Doktora.

Dobry specjalista gorąco polecam, przyjmuje w Rydułtowskim szpitalu

Dobry specjalista gorąco polecam, przyjmuje w Rydułtowskim szpitalu

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rybnik"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3
44-200 None