Jeśli chodzi o Pana Doktora Aduku to świetny specjalista, konkretny i rzeczowy a przy tym bardzo ciepły człowiek, polecam.

Wspaniały lekarz. Podczas wizyty wytwarza przyjazną i pełną zaufania atmosferę. Człowiek nie krępuje zadawać najbardziej nurtujących go pytań, ani odpowiadać na krępujące (a bardzo potrzebne do postawieniadiagnozy i przebiegu leczenia) pytania. Za każdym razem grzecznie pyta czy można wykonać badanie. Soldiny lekarz. Polecam doktora Aduku wszytskim swoim koleżankom. Więc polecam także tym, którzy czytają tę opinię.

Pełen zasłużony pozytyw. Lekarz odpowiedzialny i miły. Żona prowadziła u niego ciążę. Pan doktor wręcz namawiał nas do zadawania pytań. Osoba jest bardzo skromna świadczy o tym fakt że 2 krotnie osobiście wysłał na konsultacje do innego lekarza ponieważ jak sam powiedział "według mnie jest wszystko w porządku, ale jestem tylko człowiek i dobrze żeby inny lekarz to potwierdził" i tak było dziś nasza dzidzia ma 3 miesiące urodziła się zdrowa. Opieka pana doktora przed i po porodzie bez zarzuty.

Polecam tego lekarza. Jest fantastycznym specjalista i czowiekiem. Przemiły i bardzo delikatny. Prowadził moja ciąże. Jest najlepszy!

Doktor Denis jest kompetentny, a przy tym niezwykle uprzejmy, szczegółowy i zdecydowanie poleciłabym go przyjaciółką

Byłam u Pana Doktora na dwóch wizytach. Na pierwszej zaproponował mi wiztyę prywatną , na drugiej wizycie powiadomiłam że prywatnie się nie pojawię i wtedy wyszlo szydło z worka: - nie zbadał mnie mimo tego ze wspomnialam o krwawieniach co uznal za norme w 23 TYG ciazy - nie wypisal potrzebnych recept - nie wypisal skierowań na badania - poswiecił mi nie cale 10min - nie odpowiedzial na zadne z moich pytan skutkiem czego była weekendowa wizyta na IP z powodu krwawien. Na szczescie w Przychodni na Madalinskiego sa Inni ...

- nie wypisal potrzebnych recept
- nie wypisal skierowań na badania
- poswiecił mi nie cale 10min
- nie odpowiedzial na zadne z moich pytan

skutkiem czego była weekendowa wizyta na IP z powodu krwawien. Na szczescie w Przychodni na Madalinskiego sa Inni Fantastyczni lekarze, bez pomocy których nie wiem co by się stało

Świetny lekarz-uprzejmy,delikatny i bardzo kulturalny.Wrażliwy człowiek.Polecam każdemu!!!

Polecam dr Aduku, profesjonalista w każdym calu!

Polecam dr Aduku, profesjonalista w każdym calu!

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pierwszy raz spotkałam Pana Doktora 6 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam. Polecam!

Polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana