lekarz Dennis Aduku

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor jako pierwszy (z serii dobrych kilku ginekologów) zaproponował leczenie kompleksowe dla mnie i partnera. Bardzo uprzejmy, z cierpliwością odniósł się do moich obaw, wytłumaczył jak będzie przebiegało leczenie i upewnił się czy nie mam więcej pytań. Polecam, ja na pewno będę wracała.

Do dr trafiłam przypadkowo, szukając jakiegoś w medicover. Dr prowadzi moja ciąże i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu. Lekarz zdecydowanie godny polecenia

Jeśli chodzi o Pana Doktora Aduku to świetny specjalista, konkretny i rzeczowy a przy tym bardzo ciepły człowiek, polecam.

Polecam tego lekarza. Jest fantastycznym specjalista i czowiekiem. Przemiły i bardzo delikatny. Prowadził moja ciąże. Jest najlepszy!

Wspaniały lekarz. Podczas wizyty wytwarza przyjazną i pełną zaufania atmosferę. Człowiek nie krępuje zadawać najbardziej nurtujących go pytań, ani odpowiadać na krępujące (a bardzo potrzebne do postawieniadiagnozy i przebiegu leczenia) pytania. Za każdym razem grzecznie pyta czy można wykonać badanie. Soldiny lekarz. Polecam doktora Aduku wszytskim swoim koleżankom. Więc polecam także tym, którzy czytają tę opinię.

Polecam dr Aduku, profesjonalista w każdym calu!

Polecam dr Aduku, profesjonalista w każdym calu!

Świetny lekarz-uprzejmy,delikatny i bardzo kulturalny.Wrażliwy człowiek.Polecam każdemu!!!

Doktor Denis jest kompetentny, a przy tym niezwykle uprzejmy, szczegółowy i zdecydowanie poleciłabym go przyjaciółką

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek. Pierwszy raz spotkałam Pana Doktora 6 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam. Polecam!

Polecam!

Pełen zasłużony pozytyw. Lekarz odpowiedzialny i miły. Żona prowadziła u niego ciążę. Pan doktor wręcz namawiał nas do zadawania pytań. Osoba jest bardzo skromna świadczy o tym fakt że 2 krotnie osobiście wysłał na konsultacje do innego lekarza ponieważ jak sam powiedział "według mnie jest wszystko w porządku, ale jestem tylko człowiek i dobrze żeby inny lekarz to potwierdził" i tak było dziś nasza dzidzia ma 3 miesiące urodziła się zdrowa. Opieka pana doktora przed i po porodzie bez zarzuty.