Depresja

Wolny termin: 19 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Psycholog Nowy Targ mgr Aleksandra Kasztalska

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Psychoterapeuta Kraków mgr Agnieszka Schab

Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Wolny termin: 19 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Wolny termin: 19 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Olsztyn mgr Paweł Bodzon

mgr Paweł Bodzon

Psychoterapeuta, Psycholog

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nadzieja"
Mickiewicza 10
Olsztyn

Wolny termin: 19 Cze o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Wolny termin: 20 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał
Wolny termin: 20 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp