Depresja

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Psycholog Nowy Targ mgr Aleksandra Kasztalska

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.
Psycholog Warszawa mgr Aneta Kaluba

możeSZ Aneta Kaluba
Jasna 19 (wejście główne od Placu Dąbrowskiego 1)

Wolny termin: 20 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Marek Podleszański

Gabinety Psychoterapii
ul. Rymera 5/5 40-048 Katowice
Katowice

Wolny termin: 31 Lip o 15:30. Sprawdź inny.
Psychiatra Zawiercie lek. med. Joanna Ficińska

Prywatny Gabinet Joanna Ficińska
Mrzygłodzka 35
42-400 Zawiercie

Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Psychoterapeuta Gdańsk mgr Justyna Olejnik

Wizyty domowe Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Bylam juz u Pani Marty na 6 wizytach i z cala pewnoscia zamierzam kontynuowac. Jestem zdziwiona jak bardzo zmienilo sie moje zycie, na plus oczywiscie. Gdy umówilam sie na 1 wizyte bylam w ciezkiej depresji. Poprawa nastepowala stopniowo. Po 1 spotkaniu czulam ze jest to pomoc, której potrzebuje. Kazda kolejna wizyta dawala mi zadziwiajace efekty. Moja jakosc zycia zmienila sie diametralnie. Ponownie otworzylam sie na ludzi, spotkania, stopniowo zmieniam swoje nastawienie do zycia z negatywnego na bardziej pozytywne, poprawily sie moje relacje z chlopakiem, przyjaciolmi, rodzina. Obecnie pracuje nad motywacja do pracy oraz rozwojem zawodowym i osobistym. Goraco polecam Pania Marte tym osobom, ktore czuja koniecznosc pracy nad soba,a nie wiedza jak sie do tego zabrac. Pani Marta zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.