Depresja

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 180

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Psycholog Nowy Targ mgr Aleksandra Kasztalska

Gabinet Aleksandra Kasztalska
Kowaniec 171a
34-400 Nowy Targ

Pani Aleksando dziękuję. Wreszcie ktoś był mi w stanie pomóc. Tyle lat musiałam czekać.
Gorąco polecam panią psycholog.

Gorąco polecam panią psycholog.

Psycholog Warszawa mgr Aneta Kaluba

możeSZ Aneta Kaluba
Jasna 19 (wejście główne od Placu Dąbrowskiego 1)

Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psychoterapeuta, Psycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Stuktura - laboratotium psychoterapii
Pułaskiego 19/3
Katowice

Do pani Kasi trafiłam z powodu sytuacji kryzysowej w moim życiu, z którą związany jest stan depresyjny. Miałam mieszane uczucia co do wizyty u psychologa, ale już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była dobra decyzja. Z Pani Kasi emanuje ciepło i zrozumienie, czuję się przy niej swobodnie i potrafię się otworzyć. Cały czas pracujemy nad polepszeniem mojego stanu i jeszcze długa droga przed nami. Ale już na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że te spotkania bardzo dużo mi dają. Skłaniają do refleksji i zastanowienia się nad sobą i nad tym w jaki sposób odbieram świat. A co najważniejsze, doszłam do tego, że odczuwanie złych emocji nie jest niczym niewłaściwym. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Eliza

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychoterapeuta Kraków mgr Agnieszka Schab

mgr Agnieszka Schab