Dermatolog Dziecięcy Kraków

dr Małgorzata Lis

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej Spółdzielni Pracy Dentystyka w Krakowie
ul. Kielecka 7a

Pani doktor jest jednym z lepszych lakarzy w swojej działce z jakimi miałam do czynienia. A miałam sporo gdyż jako nastolatka cierpiałam na bardzo uciążliwą formę trądziku, z którym żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić. Leczyłam się u Pani doktor przeszło dziesięć lat temu a efekty są widoczne do dzisiaj. Nie jest tanio, ale dostajemy za co płacimy.Do tego kontakt z Pania doktor jest bardzo przyjemny, daje nam odczuć ...

Pani doktor jest jednym z lepszych lakarzy w swojej działce z jakimi miałam do czynienia. A miałam sporo gdyż jako nastolatka cierpiałam na bardzo uciążliwą formę trądziku, z którym żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić. Leczyłam się u Pani doktor przeszło dziesięć lat temu a efekty są widoczne do dzisiaj. Nie jest tanio, ale dostajemy za co płacimy.Do tego kontakt z Pania doktor jest bardzo przyjemny, daje nam odczuć że jesteśmy w dobrych, kompetentnych rękach.

lekarz Anna Stec

ulica Fieldorfa-Nila 14/3U

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.

Opinia dodana przez: Tomasz1234 edward1155

dr Ewa Marzec

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
ulica Brożka 1

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Zgłosiłam sie z trądzikiem po licznych próbach samodzielnego leczenia i kilku poradach i innych lekarzy. Zebrała całościowy wywiad i mimo mojej obawy zleciła długotrwałą antybiotykoterapie i leki miejscowe. Jasno i w prosty sposób wyjaśniła dlaczego taka a nie inna metoda leczenia. Minęło kilka miesięcy od pierwszego spotkania i efekty są naprawdę rewelacyjne. Co ważne lekarka nie naciąga na drogie leki i kolejne niby kontrole. Zawsze można skonsultować sie telefonicznie. Choć zwykle nie odbiera telefonów w ciągu dnia to prawie zawsze oddzwania wieczorem. To miłe.

Dermatolog dziecięcy Kraków lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Gabinet Dermatologiczny
Nowosądecka 31 -bok bloku (przeniesiony z Bujaka 16 a ) Wtorek,Sroda,Piątek. 14-19,00
30-619 Kurdwanów, Kraków

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył mój stan ale byłam na kontroli po 1 tygodniu i wszystko zostało skorygowane.
Przyśpieszenie, gwałtowne, poprawy było po tzw pilingach (peeleeng'ach jak kto chce ).Łuszczyłam się potwornie ,ale efekty były i są do tej pory. Nawiasem mówiąc miałam wcześniej tzw ,,kwasy"" u 2 kosmetyczek po 5-7 zabiegów i złuszcyłam się może 1 raz i to delikatnie.
Po drugie który dermatolog diagnozował przy was,na żywo na dużym monitorze stan waszych tzw pieprzyków??Zazwyczaj byłam oglądana przez zwykłą badziewną lupkę a potem byłam wysylana do chirurga ,że może to czerniak do usunięcia na wszelki wypadek.A potem się okazywało ,że był to zwykły niegrożny pieprzyk.I teraz mam 8 takich ,,blizn na wszelki wypadek "
A okazuje się ,że teraz można zupełnie inaczej .
Cóż jako zadowolona z terapii i podejścia po prostu polecam. Jola

Opinia dodana przez: jolanta p jolantaprus

lek. med. Beata Markiewicz

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Leczyłam trądzik od mniej więcej 15 roku życia, nic nie pomagało, do momentu kiedy w październiku ubiegłego roku (w wieku lat 23) trafiłam na doktor Markiewicz. Przepisała mi aknenormin, leczenie trwało orawie 8 miesięcy. Kiedy na początku powiedziała mi, że doprowadzi stan mojej skóry do bardzo dobrego stanu nie uwierzyłam, teraz po zakończeniu leczenia o odstawieniu leków efekt jest po prostu niesamowity! Zadnych nawrotów, skóra bez wyprysków, prawie się nie tłuszczy. Straciłam co prawda na leczenie sporo kasy (jedno opakowanie 60 tabletek kosztuje koło 150 zł) ale była to najlepsza inwestycja w moim życiu :)

Zdecydowanie polecam!

lekarz Maria Brzeska

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody artClinique

Pani dr. była u mnie z góry nastawiona na leczenie trądziku, nawet dobrze nie obejrzała choroby skóry, skończyło się na tym, że przepisała mi antybiotyki, maści i lekarstwa ochronne przed antybiotykami, byłem zmuszony wydać ponad 200zł na lekarstwa które nie przyniosły w rezultacie żadnego efektu, dopiero po zmianie dermatologa dowiedziałem się, że moja choroba to nie trądzik tylko ropne zapalenie mieszków włosowych, przepisano mi lekarstwa za równowartość 30zł i choroba zaczyna ustępować! szczerze nie polecam, Pani dr. wydaję się być bardzo miła lecz niestety w moim wypadku zabrakło kompetencji.

dr Anna Stępień

ul. Rozrywki 24a
Kraków

Korzystam z pomocy Pani Doktor od kilku lat, nie cierpię na żadną z chorób skóry, staram się jedynie utrzymać ją w przyzwoitej kondycji. Pani Doktor jest osobą kompetentną i rzetelną, ma bardzo przystępne ceny, jest prawdziwym fachowcem. Wędruję za nią za każdym razem gdy zmienia adres i tak będzie zawsze. Dzięki niej zaczęłam się lubić i akceptować, ale też mieć dystans i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Poleciłam Ją kilkakrotnie znajomym z różnymi problemami i zawsze byli bardzo zadowoleni,syn mojej przyjaciółki studiował aktorstwo i miał leczony kilka lat trądzik. Dopiero po kuracji u Pani Doktor jego problem się skończył. Polecam Panią Doktor z całego serca.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agnieszka Bereza

Centrum Medyczne Krowodrza
Wrocławska 53

Trzymajcie się z daleka od tej kobiety. Jest mało uprzejma i strasznie zarozumiała.Nie pomogła, nie wytłumaczyła. Potrzktowała mnie jak zło konieczne. Pacjent to wróg. Najlepiej zapłać i idz do domu. Taki człowiek to "pseudo"lekarz.

lekarz Jerzy Mayer

scanmed