Szczecin Dermatolog Dziecięcy

lekarz Ewa Tarchalska

Wenerolog, Dermatolog dziecięcy

ul. Podhalańska 2/2
70-452 Szczecin

Dopiero zacząłem leczyć się u Pani doktor, ale z pierwszej wizyty ożna było poznać, że jest osoba kmpetentną i wzbudzającą zaufanie. Poleam!

dr n. med. Ewa Janowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY SPECJALISTA POLECAM ZE SZCZEREGO SERCA. TYLE LAT SIE MECZYŁAM I WSTYDZIŁAM TEGO JAK WYGLĄDAM I ZNALAZŁAM WKONCU PRAWDZIWEGO LEKARZA. DZIEKUJE!!!

dr n. med. Violetta Ratajczak-Stefanska

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Euromedic Zachodniopomorskie Centrum Medyczne
aleja Powstańców Wlkp 72
70-111 Szczecin

Najlepszy dermatolog w Szczecinie. Najwyższy poziom kultury osobistej, zrozumienia, a zwłaszcza kompetencji. Polecona mi przez pracownika PAM-u jako ostateczna wyrocznia i dermatolog profesorów i pracowników PAM-u. Chorobę leczoną w Warszawie przez 2 lata - bez często słyszanych uwag o innych lekarzach i bez podważania niczyich kompetencji - wyleczyła w tydzień. Dziękuję, Pani Doktor.

lekarz Anna Wąsowicz

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ISPL Anna Wąsowicz, lekarz dermatolog-wenerolog
Kutrzeby 7c/U3
71-296 Szczecin

Pani doktor bardzo nie miła, odniosłem wrażenie że nie zadowolona że przyszedł pacjent z chorobą trudną do leczenia. Przepisane leki mało skuteczne. Wizyta w poradni na NFZ. Ponad godzina w poczekalni mimo umówionej wcześniej godziny.

dr n. med. Piotr Bojko

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" dr n. med. Piotr Bojko
Ku Słońcu 2/1
71-073 Szczecin

Widzę, że i tutaj opinie są podzielone. Ja na szczęście należę do tych osób, które są bardzo zadowolone z leczenia Dr Bojko. Jestem jego pacjentka od kilku lat, jako jedyny potrafił wyleczyć mnie z łuszczycy, leczyłam się u doktora na alergie oraz usuwałam pieprzyki. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Jeżeli chodzi o problemy skórne to nie ma dla mnie innego lekarza w okolicy. Według mnie jest to człowiek z ogromną wiedzą i prawidłowym podejściem do pacjenta. Zawsze opowie o chorobie, wyczerpie temat. To prawda, że doktor się ceni, ale to w pełni zrozumiałe przy jego kompetencjach.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Różański