Dermatolog Estetyczny Białystok

Pediatra, Medycyna estetyczna

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

Barbara Popko-Kulikowska

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Specderm
ul. Łąkowa 9,
Białystok

wizyta tragiczna,zero wyjasnien,wogole nie chciala slyszec co mi dolega,jaki jest obecny stan skory na calym ciele,jak zaczelam jej opowiadac co mi dolega to stwierdzila,ze to ona jest tu lekarzem,a jak zauwazylam,ze ma mnie w nosie to delikatnie zasugerowalam,ze moze jakies badanie bo moze mam gronkowca i na to ona odp ,zebym na nia nie krzyczala i zadnych badan nie bedzie. bylam w szoku bo zasugerowalam to delikatnie.wypisala mi recepte na krem otwierajacy pory,ale nawet nie wykupilam bo to bez sensu po takiej wizycie.nawet mnie nie obejrzala. Ta kobieta zdecydowanie nie powinna byc lekarzem.arogancka,zero rozmowy ze mna na temat choroby.olała mnie totalnie. KATASTROFA

Opinia dodana przez: justyna

lekarz Anna Płońska